Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
На Буковині готуються провести проміжні вибори до обласної ради
П'ятниця, 01 лютого 2013, 18:03
На Буковині готуються провести проміжні вибори до обласної ради. У неділю - 3-го лютого голосуватимуть виборці 2-х округів. Вже завершують останні приготування, комплектацію дільничних комісій та обладнання кабінок для голосування. Сьогодні всі голови ДВК отримали виборчі бюлетені та в супроводі міліціянтів доправили документацію на дільниці.

Олександр Коркоіл, журналіст:"Боротися за депутатський мандат будуть 15 кандидатів. Як повідомили в обласній виборчій комісії, загалом вибори відбудуться в двох округах - 21-му кіцманському і 50-му, чернівецькому. Ніхто із зареєстрованих учасників перегонів свою кандидатуру не зняв. Сьогодні до півночі, кандидати ще зможуть заявити про себе виборцям та донести до них свою передвиборчу агітацію".

Проміжні вибори на Буковині спричинені обранням до Верховної Ради депутатів обласної ради Максима Бурбака та Олександра Фищука. На їх звільнені місця в крайовому парламенті відповідно і проведуть виборчі перегони в двох вище згаданих мажоритарних округах. Кипить робота і в 50-му чернівецькому окрузі. Сьогодні всі дільниці, які розташовані в межах округу отримали бюлетені для голосування. Голова Шевченківської районної комісії Борис Тодерішин повідомив, що за місце в сесійній залі від округу позмагаються семеро кандидатів. Однак, чоловік непокоїться можливою низькою явкою, адже багато чернівчан про дату виборів нічого не знають.

Борис Тодерішин, голова Шевченківської ТВК: "В цілому, робота проведена, все готово. Єдине, як відреагують виборці. Чи з"являться на виборчих дільницях - це питання".

Проголосувати в Чернівцях зможуть жителі "спальних" районів Комарова, Головної, Червоноармійської, а також Південно-Кільцевої. В окрузі сформовано 30 дільниць: 20 великих, дві середні та вісім спеціальних. Щоправда, у процесі формування останніх виникали деякі труднощі.

Іван Журавля, голова обласної ТВК: "Ніхто не міг передбачити скільки буде виборців, чи буде необхідність утворювати всі вісім, чи може 5-6-ти з них. Але їх реально буде менше, тому що не всі хворі, які перебувають в тій чи іншій лікарні мають право голосувати у 50-му окрузі".

Щодо запрошень на вибори, то за словами голови ТВК, їхню основку кількість вже рознесли. Якщо комусь вони не прийшли, то це людський фактор. Як і на попередніх виборах, дільниці працюватимуть в неділю з 8 до 22 години.

Олександр Коркоіл. Телеканал "Чернівці".

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2013 >
П В С Ч П С Н
        2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 144 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.