Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
В селі Чудей Сторожинецького району "обленерго безпідставно вимикає світло людям"
П'ятниця, 01 лютого 2013, 18:11
До "Чернівецького репортера" звернувся приватний підприємець Василь Любимський, який стверджує, що місцевий РЕМ без попередження і безпідставно відключив його магазин від електроенергії. В результаті чоловік отримав збитків на значну суму. Із закидами підприємця не погоджуються енергетики. В Сторожинецькому РЕМі запевняють, що Любимський сам зловживав напругою і його попереджували неодноразово.

Василь Любимський демонструє довідку видану йому РЕМом три дні тому. В ній енергетики попереджують підприємця про відключення від електромережі за невиконання договірних зобов"язань. Чоловік скаржиться, що попри всі спроби пояснити обленергівцям відсутність порушень, світло йому все ж відключили.

Василь Любимський, приватний підприємець: "Навіть якби в мене було порушення, мали б мені виставити припис. Якби я не виконав, тоді попередження про часткове чи повне відключення від енергопостачання. І ще десять днів на виконання припису мало б бути".

Електрики в підприємця не було більше дев"яти годин. Безвихідь привела Василя Олексійовича до владних кабінетів і лише завдяки допомозі районних чиновників, вдалося вмовити РЕМ відновити енергопостачання в магазині. Чоловік не виключає, що подібна ситуація може повторитися знову: "Напевне, є якась зацікавленість у когось із працівників РЕМу. Не є всі чесними людьми. Тому що мені там натякали на якісь таблиці множення, ділення. Чи знаю я ці таблиці? Що з сьогоднішнього дня ти не відкриєш жодної точки".

В місцевому РЕМі стверджують, що Любимов перекрутив всі факти. До того ж, за словами енергетиків, підприємець видає бажане за дійсне. Керівник районних електричних мереж твердить, що має на руках звернення від жителів села Чудеї, які скаржаться на погане світло. Причиною низької напруги енергетик вважає діяльність підприємця. Каже, - всупереч умовам договору користування електричною енергією, Василь Любимов використовує електрики в рази більше. А це в свою чергу призводить до падіння напруги в решті домівок села.

Віталій Федоров, начальник Сторожинецького РЕМу: "Даю йому попередження, щоб встановив на підстанції апарат, який відповідає вимогам. Згідно правил, я маю за три дні відключити його. Проходить четвер, п"ятниця, вихідні, понеділок. А у вівторок я пана Любимова змушений відключити".

Підприємець переконаний, що вчиняти так радикально РЕМ не мав права і ніхто його за три дні не попереджав. Василь Любимов буде відстоювати правоту в суді та вимагатиме моральної та матеріальної компенсації.

Олександр Коркоіл. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2013 >
П В С Ч П С Н
        2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 114 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.