Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Правоохоронці прокоментували кримінальну справу, яку було запроваджено проти начальника інспекції з питань захисту прав споживачів
Понеділок, 04 лютого 2013, 17:08
Правоохоронці прокоментували кримінальну справу, яку було запроваджено кілька днів тому проти начальника інспекції з питань захисту прав споживачів. Нагадаємо, на хабарі попався Віктор Лащак, про це Чернівецький репортер вже повідомляв. Зясувалося, у поле зору міліції посадовець потрапив раніше.

Із заявою до міліції про вимагання хабара звернувся підприємець. Зясувалося, торгував він побутовою технікою, яка була несертифікована. Заробітки завершилися після того, коли із перевіркою до бізнесмена прийшли з інспекції з питань захисту прав споживачів.

Олег Степенюк, заступник начальника управління державної служби боротьби з економічною злочинністю МВС у Чернівецькій області "Він попередньо послав на перевірку своїх підлеглих працівників, які найшли певні порушення, можливо, ці порушення були награні".

Аби владнати питання мирно, начальник інспекції зажадав 12 з половиною тисяч гривень. За ці кошти посадовець пообіцяв не знімати продукцію з реалізації та в подальшому кришувати бізнес. Частину грошей отримав раніше через посередника, решту - перед затриманням.

Олег Степенюк, заступник начальника управління державної служби боротьби з економічною злочинністю МВС у Чернівецькій області "Цей посадовець давно, раніше попав у поле зору працівників міліції, а саме нашої служби, напередодні він від цього ж приватного підприємця одержав хабара в сумі 2,5 тисячі гривень через свого посередника, який наразі виступає свідком в даній кримінальній справі".

На гарячому чиновника затримали в робочому кабінеті одразу ж, коли до його рук потрапила решта хабара - 10 тисяч гривень. Наразі посадовець перебуває в ІТТ, слідство триває. Якщо йому доведуть вину, може сісти за грати від 5 до 10 років.

Олександр Хмель. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2013 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Langate

Молодий Буковинець

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 225 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.