Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Середній розмір пенсії на Буковині цього року у порівнні з минулим збільшився на 200 гривень
Понеділок, 04 лютого 2013, 18:37
Середній розмір пенсії на Буковині цього року у порівнні з минулим збільшився на 200 гривень, і вже у січні 2013-го становив 1290 гривень. Про це на прес-конференції в облдерж адміністрації заявив начальник головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області - Михайло Романів. Також чиновник повідомив, що минулого року 5 разів проводили перерахунки пенсій, розмір яких,, відповідно зростав.

Пенсія – це той платіж, який за своїм призначенням має забезпечити гідне життя літньої людини. Щоб її отримати потрібно до досягнення 60-річного, а для чоловіків держслужбовців - 62-річного віку, відкладати у свою пенсійну скриньку. Водночас біьше 80% буковнських пенсіонерів отримують пенсію, що коливається від прожиткового мінімуму до 1500 гривень на місяць, а це не так багато. А відтак, про одяг дбай з нову, а про пенсію - з молоду.

Михайло Романів, начальник головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій обл.: «Молодість - це той порок, який дуже швидко минає і не оглянетесь, як наступить той момент, коли треба буде задуматися, що розмір пенсійної виплати залежить від того скільки часу працював і яку заробітню плату отримував впродовж усієї трудової діяльності».

Це Михайло Романів зауважив, маючи на увазі отримання частини зарплатні в конвертах, та не оформлення офіційно на работу. З конвертної плати пенсійний внесок не відраховуеться, відповідно і на розмір вашої пенсії вона не вплине. Але, за словами начальника обласного пенсійного фонду роботодавці, особливо приватні підприємці, часто вдаються до виплат тіньових зарплат, щоби не сплачувати за працівника єдиного внеску. А люди, не думаючи про пенсію, змушені погоджуватися працювати на таких умовах, тому що надто багато претендентів на одну вакансію. Романів спростував інформацію, що нещодавно була поширена в окремих ЗМІ про те, що пенсійний фонд знаходиться на межі, зважаючи на величезний - у 22 мільярди - дефіцит

Михайло Романів, начальник головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій обл.: «Я сьогодні з повною відповідальністю доводжу до вашого відома, що як і передбачалося, з 4-го числа розпочата виплата пенсій лютого місяця і ніяких передумов, які б говорили про можливості невиплат пенсій, сьогодні немає».

Тим часом Пенсійний фонд нагадує, що гранічний термін подання звітності за 2012 рік перенесено з 1-го квітня на 11 лютого. Наразі звіти приймаються щоденно, включаючи вихідні дні. У випадку неподання звітності, як нас запевнили, будуть нараховуватися штрафні санкції, як для фізичних так і для юридичних осіб.

Генрієтта Беух. Телеканал "Чернівці".

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2013 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 435 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.