Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Чернівецьке тролейбусне управління економитиме 700 тисяч кіловат на рік
Понеділок, 04 лютого 2013, 18:41
Чернівецьке тролейбусне управління економитиме 700 тисяч кіловат на рік. Адміністрація управління вирішила взяти участь у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, перемога в якому дасть змогу оновити трансформаторні підстанції.

На останній сесії міської ради ухвалено проект «Запровадження інноваційного електрообладнання на тягових підстанціях комунального підприємства «Чернівецьке тролейбусне управління» для участі у всеукраїнському конкурсі проектів та програм для розвитку місцевого самоврядування.

Іван Іванічек, начальник КП «Чернівецьке тролейбусне управління»: «Постало питання «Як можна зекономити електроенергію?» враховуючи те, що прорахували, що в нічний час тролейбусів майже немає, у вечірній час зменшена кількість, в ранішній час зменшена кількість і порахували, що будемо відключати недозагружені трансформатори і агрегати».

В рамках проекту планують замінити всі масляні вимикачі на вакуумні. На базі 2х вже раніше замінених на вакуумні вимикачів, в тролейбусному управлінні розробили схему їх роботи, яка працює в автоматичному режимі. Як тільки навантаження на 2х трансформаторах одразу падає до позначки менше 50% через годину один агрегат автоматично відключається і залишається навантаженим інший трансформатор, що неможливо було втілити в життя на масляних вимикачах. Загалом по місту розташовано 10 підстанцій, які постачають струм на всі тролейбусні шляхи.

Ілля Бойко, начальник дільниці тягових підстанцій КП «Чернівецьке тролейбусне управління»: «на підстанції №1, що знаходиться на вулиці Л. Українки були замінені старі масляні вимикачі на новітні вимикачі вакуумні і досвід їх використання показав нам, що це дає по перше захист нам від ушкодження електрообладнання, яке постійно в роботі знаходиться, це дає нам економію електроенергії, тому посилаючись на цей досвід ми хотіли б замінити застаріле обладнання на більш новее».

Така схема тролейбусному управлінню дозволить зекономити до 700 тисяч кіловат в рік., що дорівнює споживанню управлінням електроенергії за місяць. Що ж до оновлення тролейбусного парку, договір із Швейцарською компанією, від якої Чернівці вже майже півроку чекають на тролейбуси, буде розірвано і повернено кошти місту.

Іван Іванічек, начальник КП «Чернівецьке тролейбусне управління»: «чому? Т-що не віддають. Слідуючий етап – як тільки будуть готові відправити тролейбуси, щоби не викручувались так довго. Скажу так, що в Швейцарії дуже гарні тролейбуси, якщо би вони були погані то їх би нам давно віддали».

Дар’я Товпіч. Телеканал "Чернівці".

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2013 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 333 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.