Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Чернівецький авторинок ринок перейняв європейську практику
Вівторок, 05 лютого 2013, 19:30
Чернівецький авторинок ринок перейняв європейську практику. На «Калинівському ринку» в автомобільному секторі встановили автоматичний термінал для обслуговування автомобілів, які хочуть заїхати на територію. Відтепер для того аби заїхати в сектор з продажу автомобілів потрібно у касира отримати спеціальну картку, і вже при виїзі розрахуватися за фактичний час. Таким чином виключається можливіть зловживань з боку паркувальників і всі кошти отримані за ці послуги 100%-во підуть в касу, запевняють в адміністрації ринку.

Автоматичний термінал з обліку автомобілів, котрі в’їжджають на територію сектору з продажу машин на "Калинівському ринку", максимально виключає людський фактор при отриманні готівки, а отже і всі кошти за заїзд на цю територію надходять до каси. Загалом за день в даний сектор заїжджає близько 500 автомобілів, у вихідні ця кількість на декілька сотень збільшується.

Олексій Пономаренко, прес секретар КП «МТК Калинівський ринок»: «Це ще один крок з розвитку був і встановили дану систему і на Калинівському ринку, планували давно і зараз вдалось реалізувати цю ідею. Це автоматизувало роботу повністю і створило облік якого раніше не було».

На в’їзді і на виїзді із сектору наразі встановлено 2 камери, які фотографують обличчя водія і номер автомобіля. Вся ця інформація залишається в комп’ютері і в будь-який час її можна перевірити. Подібні системи працюють майже на всіх потужних авторинках Європи.

Костянтин, працівник КП «МТК Калинівський ринок»: «Работается в общем то хорошо, все автоматизировано, человек подъехал нажал кнопку, взял карточку, заехал – выехал».

-  «Вот человек подъехал, он нам дает карточку, т-е он с ней заехал. Она читает автоматически сколько он настоял – сутки, две, три. Вот мы ее провели, т-е вот, сума к оплате 14 грн. Нажимаем кнопку, выбивается чек, автоматически открывается шлагбаум и человек выезжает».

Ігор на авторинку реалізує автомобілі та запчастини до них, а отже і нововведенням користується мало не щодня. Чоловік каже, що подібні термінали зустрічав у Києві і був приємно вражений тим, що автоматичну систему обліку автівок встановили на Калинці.

Ігор, підприємець: «В загальному це досить несподівано для нас, досить не погана процедура на сьогоднішній день, наближаємось, як кажуть, до Європи, з кожним кроком все ближче. В Київі теж така сама організована процедура використовується, ну в загальному в практиці воно себе підтверджує, що я думаю – будуть великі плюси і надалі в майбутньому».

Вартість перебування легкового авто на майданчику за день - 9 гривень, якщо ж власник лишає автомобіль і на ніч, додається ще 7, тобто добова вартість становить 16 гривень. Надалі для того аби розвантажити єдиний на сьогодні виїзд із автомобільного сектору адміністрація калинки вже незабаром планує встановити 2й окремий термінал.

Дар’я Товпіч. Телеканал "Чернівці".

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2013 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 271 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.