Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Настільки прозора на Буковині влада?
Вівторок, 05 лютого 2013, 19:31
Настільки прозора на Буковині влада? Відповіді на це запитання шукали сьогодні представники різних гілок виконавчої влади краю та громадських організацій під час круглого столу. В ході дискусії присутні обговорили можливості покращення діалогу влади та громади, а також максимального наближення діяльності чиновників до громадян.

Учасники круглого столу зійшлися на тому, що ефективна співпраця та відкритість влади є запорукою успішної держави та позитивних настроїв у суспільстві. За словами начальника управління внутрішньої політики ОДА Богдана Онуфрика, - найбільшою проблемою наразі залишається налагодження ефективних механізмів забезпечення такої комунікації між громадою та владниками.

Богдан Онуфрик, начальник управління внутрішньої політики ОДА: "В нинішніх умовах ефективність управлінчих рішень безпосередньо залежить від того, наскільки ці рішення грунтуються на реальних потребах суспільства, наскільки ці рішення узгоджуються з тими бажаннями і розуміннями, які є в суспільстві".

Із тезами чиновника погоджуються і фахівці в галузі державного управління. На їх переконання, кожен громадянин має право безпосередньо впливати на політичні процеси та повинен мати можливість вільного доступу до інформації щодо діяльності цієї обраної влади. До того ж, така можливість передбачена рядом законів та Конституцією України.

Віталій Купченко, гол. юристконсульт Управління державної служби в Чернівецькій області: "Формами участі громадян є місцеві ініціативи. Є також й інші. Це і закон про "Всеукраїнський та місцевий референдуми", оскільки, таким чином, через референдум народ бере участь у вирішення питань місцевого та загальнодержавного значення".

В ході дискусії учасники семінару розглянули способи та новітні методи спілкування влади із громадою.

Михайло Лєньков, т.в.о. начальника Управління державної служби в Чернівецькій області: "Поширена практика проведення, так званих, "прямих ефірів" з головами РДА. У зв"язку з наданням головою вичерпних відповідей громадянам, зменшується і кількість письмових звернень і звернень на особистих прийомах. Це позитивно".

В роботі круглого столу взяли участь також лідери громадських організацій, представники ЗМІ, а також науковці. В підсумку, присутні погодилися на тому, що загалом, діалог з владою ще не досяг максимальної прозорості та відкритості, а тому, є куди і до чого прагнути в майбутньому.

Олександр Коркоїл. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2013 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 270 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.