Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
У Чернівцях знову може запрацювати завод "Кварц".На його базі вироблятимуть електричні модулі для "Wolkswagen".
Середа, 06 лютого 2013, 15:58
У Чернівцях знову може запрацювати завод "Кварц". На його базі вже у квітні цього року вироблятимуть електричні модулі для німецького автопрому, а саме для легкових автомобілів "Wolkswagen". Наразі тривають переговори між представниками німецької компанії та Чернівецькою міськрадою.

Остаточно із виробничим приміщенням німецькі інвестори поки не визначились, однак зазначили, що на підприємстві працюватимуть 500 — 600 людей. В перспективі виробництво планують розширити та збудувати постійно діючий завод з виробництва комплектуючих до автівок.

Віталій Михайлішин, секретар міської ради: "Це нам дасть можливість створити нові робочі місця, ну і додаткові надходження в бюджет відповідно".

Подібний завод вже п"ять років успішно функціонує в Тернополі. Понад три тисячі тамтешніх працівників забезпечують за день електропроводкою близько двох тисяч німецьких автомобілів. В зв"язку зі зростанням попиту на продукцію, рада директорів прийняла рішення розширити географію власних підприємств на Україні. На розміщення заводу претендували й інші обласні центри, однак, пощастило саме Чернівцям.

Олександр Шламп, представник німецького підприємства в м. Чернівці: "Це підприємство, яке має стратегічні наміри по виробництву в Чернівцях. І це не тільки на рік чи два попрацювати і піти. Ні, підприємство стратегічно планує оновити виробництво саме в Чернівцях, в місті, яке обрали з-поміж десяти інших міст, які вже продивлялися".

Майбутні інвестори представляють велику іноземну корпорацію. Такі часто розміщують свої виробництва у країнах третього світу через дешевизну місцевої робочої сили. Але, як запевнив представник німецької сторони, працівники їхнього заводу матимуть не лише гідну зарплату, але й соціальний пакет. Окрім того, їх безкоштовно навчатимуть. За словами пана Бістрама, визначальним для Чернівців став чинник сусідства з Євросоюзом.

Екхарт Бістрам, генеральний директор німецької фірми в Україні: "Чернівці географічно вигідні та знаходяться близько до Румунії. А це стратегічний крок компанії щодо можливого подальшого постачання продукції з Чернівців до Румунії з метою подальшої її переробки".

Старт виробництва заплановано на весну. Секретар міськради Віталій Михайлішин майже на 100% впевнений, що для оренди приміщень інвестори оберуть саме колишній завод "Кварц". Переговори та консультації з цього питання наразі тривають.

Олександр Коркоїл. Телеканал «Чернівці».

 

Коментарі 

 
+2 #1 16.03.2013 00:03
коли будуть вакансии???? хочу на роботу про них ще не де не пишуть.Чому??Чекаю видповиди.Дякую за увагу
Цитувати
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2013 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 337 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.