Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Своє 50-ти річчя відсвяткує на сцені обласної філармонії Заслужений артист України Леонід Сидорчук
Середа, 06 лютого 2013, 19:57
Своє 50-ти річчя відсвяткує на сцені обласної філармонії Заслужений артист України, балетмейстер-постановник Заслуженого академічого Буковинського ансамблю пісні і танцю - Леонід Сидорчук. Про свої творчі здобутки, плани на майбутнє та чим він буде зачаровувати глядача на концерті присвяченому його ювілею, артист розповів журналістам напередодні. З його слів, усім, хто відвідає авторський вечір, гарантується хороший настрій, неймовірні враження та можливість побачити нову постановку.

Близько 10-ти років Леонід Савчук працює балетмейстером-постановником Заслуженого академічного буковинського ансамблю пісні і танцю. За весь цей час він створив чимало різноманітних хореографічних композицій. Свій ювілейний звітний концерт вважає підсумком та оглядом роботи, якій приділяє чи все своє життя.

За чималий трудовий стаж Леонід Сидорчук неодноразово брав участь у різноманітних конкурсах та фестивалях, як в Україні так і за її межами. Але, як сам зазначає, щоразу перед виходом на сцену хвилюється як ніби то він це робить вперше.

Увесь колектив Чернівецької обласної філармонії з повагою ставиться до людини, яка може рухами відтворити й доповнити музику, яка є головною складовою кожного з працівників цього закладу.

Поважають свого безпосереднього керівника і артисти балету. І позитивне ставлення до нього, як нам розповіли, виробляється відразу, працюєш ти у балеті 12 років чи то лише місяць.

Генрієтта Беух. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2013 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 370 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.