Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
"Хотинська фортеця" в середньому за один туристичний сезон приймає понад 80 тисяч туристіів
Середа, 06 лютого 2013, 19:58
Державний історико-архітектурний заповідник "Хотинська фортеця" в середньому за один туристичний сезон приймає понад 80 тисяч туристіів, про це на прес конференції розповіла Єлизавета Буйновська, виконуюча обов"язки директора заповідника "Хотинська фортеця". Чимало людей, які приїзджають у Хотин задля відпочинку, не мають можливості залишитися там більш як на один день і це не завжди через брак коштів, а здебільшого через те, що готелів у місті та поблизу Хотина не так вже й багато. З метою розвитку туризму та інфраструктури у нас на Буковині, ще у 2009 році виникла ідея створити готельно-туристичний комплекс "Фортеця Гетьманів" поблизу одного з семи чудес України.

Розвиток туризму в Україні, а у тому числі і на Буковині є досить важливою складовою розвитку суспільства. Різноманітні історичні цінності присутні у тому чи іншому місті приваблюють людей не тільки з нашої країни, а й з закордону. Старовинна Хотинська фортеця, яку офіційно оголосили одним з семи чудес України, щороку приймає тисячі туристів, але здебільшого у неї заїзджають як у додаток до сусідньої Кам"янець-Подільської чи на окремі фестивалі, які вже стали традицією у Хотині.

Щоб збільшити потік туристів - потрібно розвивати інфраструктуру. У 2009 році у Хотині, за кілька сотень метрів від історично-архітектурного заповдника, розпочали розривати котловани задля будівництва готельно-ресторанного комплексу під назвою "Фортеця гетьманів". Яка за планом має чітко вписуватися в загальний історичний екстер"єр самої Хотинської фортеці, частково доповнювати її різноманітними залами де міститимуться музейні експозиції, й навіть діарама Хотинської битви. А інтер"єр цього комплексу, має передавати дух того часу.

Зараз директор майбутньої "Фортеці гетьманів" шукає інвесторів, які б підтримали та зберегли ідею закладу, який після завершення будівництва зможе надавати чамало різноманітник туристично-розважальних послуг та розміщатиме більше сотні людей. Щоб його добудувати потрібно ще близько 12 мільйонів доларів. Керівники самого архітектурного заповідника разом із Хотинськими чиновниками, цілком підтримують ідею пана Віталія, але коштів виділити не в змозі, адже Хотинська фортеця є власністю держави, і лише на її саме обслуговування витрачається чимало грошей.

Однією з проблем у розвитку туризму нашого краю є залізничне сполучення. Відтак зараз у напрямку Чернівці-Київ є лише два потяги, добиратися якими досить довго. Тому вже чимало часу ведеться розмова, щоб цей маршрут скоротити за рахунок шляху через Молдову.

Генрієтта Беух. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2013 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 438 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.