Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
"Чернівціобленерго" вмовили не відключати світло водоканалу
Середа, 06 лютого 2013, 20:05
Світло "Чернівціводоканалу" через борги не відключатимуть. Як стало відомо molbuk.ua, про це у вівторок ввечері домовились представники обленерго та міської ради.
- 5 лютого ввечері відбулися переговори між представниками міської ради та нашим керівництвом, - розповів molbuk.ua комерційний директор ПАТ "Чернівціобленерго" Андрій АХРОМКІН, - домовились, що на станціях, відповідальних за водопостачання, світло не відключатимемо. Також зараз обговорюються варіанти вирішення проблеми із заборгованістю. Розробляються механізми погашення боргу, які дозволять компромісне вирішення питання без відключення електроенергії водоканалу. Це робиться в першу чергу для того, щоби не завдавати незручностей мешканцям міста.

- Проблема існує, бо само по собі підприємство "Чернівціводоканал" — неприбуткове, - каже секретар міської ради Віталій МИХАЙЛІШИН, - водогін довжиною 46 кілометрів. Потрібні додаткові кошти на удосконалення системи водоканалу. Впевнений, що в цьому році отримаємо перші суми кредиту, які потрібні на заміну мереж. Почати роботи із забезпечення міста водою з Прута. Це дасть можливість вийти з боргів, тоді водопостачання не буде таким затратним. За 2012 рік ми витратили 32 мільйони на погашення боргу перед обленерго. Це різниця в тарифах. Зараз йде робота над тим, щоби залучити додаткові кошти для водоканалу. Залучити гроші одного із державних німецьких банків на створення водогону "Прут — Чернівці". В такий спосіб вийти на те, що тариф покриватиме заробітну плату та сплату податків.

Стосовно ж заборгованості водоканалу за електроенергію, то міська рада та представники "Чернівціобленерго" досягли взаєморозуміння. Жодних відключень у Чернівцях не планується.

Нагадаємо, що загальний борг КП "Чернівціводоканал" за електроенергію станом на 1 лютого - 31,1 млн. грн.

http://molbuk.ua/
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2013 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 340 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.