Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Дякую тобі, Ксеніє. Концерт дуету «Писанка» саме під такою назвою відбувся в чернівецькому музично – драматичному театрі ім. О. Кобилянської
Четвер, 07 лютого 2013, 16:32
Дякую тобі, Ксеніє. Концерт дуету «Писанка» саме під такою назвою відбувся в чернівецькому музично – драматичному театрі імені Ольги Кобилянської. Ліричні пісня, любов до краян та творча сповідь Ксенії Савчук, незмінної учасниці колективу – саме так пройшов ювілейний концерт дуету "Писанка".

Тепло родинної пісні та творчий здобуток колективу знаного в Україні та далеко за її межами дарував під час свого концерту дует «Писанка». За 23 роки існування колективу незмінні його учасники Оксана Савчук та Іван Кавацюк виступили в США, Канаді, Франції, Фінляндії, Австрії, Німеччині, Італії, Ізраїлі, Швеції, Росії, Туркменістані, Чехії, Угорщині, Польщі, Румунії, Греції і це ще не повний перелік тих країн, в яких за роки існування встиг виступити дует «Писанка. Кожен концерт творчого колективу - безсумнівно увінчується повними аншлагами. Не винятком став і творчий вечір під назвою «Дякую тобі, Ксеніє», присвячений до 50ти річчя незмінної учасниці колективу Ксенії Савчук.

Дует «Писанка»: «направду це презентація мого життя, я взагалі рахую, що ювілей це є така сповідь. Не ресторани, не забави, а перш за все ми даємо якусь можливо відповідь самі собі, як ми прожили цей відрізок часу. Я от коли пробудилась сьогодні вранці попросила у Бога доброї думки, що я маю сказати, собі перш за все, я попросила в Бога бути більш доброю, більш терпимою і щоб в моєму серці перемагала любов, щоби вона множилася».

На ювілейний концерт «дякую тобі, Ксеніє» прихильники творчості дуету «Писанка» прийшли цілими родинами.

- «Традиційно всією сім’єю ми стараємось не пропускати концерти, тим більше це є ювілейний концерт і ми приєднуємось до всіх побажань найкращих і успіхів у всіх їх починаннях».

- «Це настільки позитив і відчуття настільки повної народної пісні і єднання артиста із залом, наскільки все ідеально на концерті, що пропустити концерт це для нас, ми завжди чекаємо концертів «Писанки» з нетерпінням».

-  «Дуже нам подобається, ми прийшли усією сім’єю, жінка, 2є дітей. Дуже нам подобається, це наші краяни, ну взагалі все прекрасно».

Концерт не обійшовся без сюрпризів, під кінець творчого вечора секретар Чернівецької міської ради Віталій Михайлішин нагородив дует «Писанка» орденом за заслуги перед містом.

Дар’я Товпіч. Телеканал "Чернівці".

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2013 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 372 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.