Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Крізь роки із піснею
Четвер, 07 лютого 2013, 18:19
Крізь роки із піснею. Під таким девізом вже 60 років живе і працює співак, композитор, Народний артист України та просто наш земляк – Павло Дворський. З нагоди ювілею видатного Буковинця спілкувались із паном Павлом, слухали його пісні і згадували минулі роки друзі та прихильності творчості ювіляра.

На творчу зустріч із знаним буковинцем Павлом Дворським в музей імені Володимира Івасюка прийшли колеги по сцені, митці та друзі. Декілька годин поспіль пан Павло розповідав історії власного життя, те, як полюбив українську пісню, як батько його вчив перших нот і як став на музичну стежку. На творчу зустріч приурочену до ювілею Павла Дворського прийшов і його одногрупник та приятель Віктор Рурак.

Віктор Рурак, заслужений діяч мистецтв України: «Мені дуже приємно, що сьогодні от така от імпреза з нашим земляком і Павло не цурається своїх, а приходе по нормальному, добра, нормальна людина. А це саме головне, як товаришем і однокурсником він був добрим і нормальним хоч каже трошки дуже активно працював, навчався, інколи він солідарно поступав, казав, що також неготовий тоді групі неприємних оцінок не ставили».

Не міг Павло Дворський в стінах музею Володимира Іваюка не згадати і спільну працю та роки спілкування із земляком.

Павло Дворський, співак: «Треба обов’язково йти із піснею, з добрим словом т-що іноді добре, щиро сказане слово має надзвичайну вагу, надзвичайно сильну енергію. Як бути у Музеї Володимира Івасюка де творились славні, вже народні пісні, як не заспівати смерекову хату».

Дар’я Товпіч. Телеканал "Чернівці".

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2013 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 364 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.