Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
На проміжних виборах депутатів Чернівецької обласної ради по округу №50 перемогу здобув Андрій Білогорка
Четвер, 07 лютого 2013, 18:21
За даними екзит-полу Андрій БІЛОГОРКА переміг   на виборах до Чернівецької облради по округу №50На проміжних виборах депутатів Чернівецької обласної ради по округу №50 в місті Чернівці переконливу перемогу здобув Андрій Білогорка, висунутий громадською ініціативою "Рідне місто". За нього віддали свої голоси майже 40% виборців. Сьогодні окружна виборча комісія вручила новообраному депутату постанову про обрання його до краєвого парламенту.

Виборчі перегони охарактеризувалися стислістю в часі та напруженою боротьбою кандидатів. Як запевняють в громадській організації "Рідне місто", їх кандидату, Андрію Білогорці довелося відчути на собі не лише потужний адмінтиск зі сторони влади, але й виливання бруду зі сторони опонентів. Новообраний депутат зазначає, що перемогу йому забезпечила громада, яка повірила політику та відчула реальні дії з його сторони. Андрій Білогорка знає чим займатиметься в крайовому парламенті. Найголовніше - це робота в окрузі та підвищення благополуччя мешканців міста, зокрема.

Андрій Білогорка, депутат обласної ради: "Перше моє завдання - це виконання зобов"язань перед цими людьми. В нас маса питань, проблем. На сьогодні в нас проблема каналізації, яка перебуває у жахливому стані, люди потерпають від смороду".

В те, що проблема із каналізацією буде вирішена вірять і мешканці 31-го будинку, що по вулиці Комарова. Люди розповідають, що старі труби тут не ремонтували, а каналізацію не чистили вже більше 20 років. Із своєю проблемою мешканці будинку неодноразово зверталися до влади та політичних сил, які, однак, проігнорували всі звернення. Всі сподівання тепер на новообраного депутата Андрія Білогорку.

Мешканка будинку №31В, вул. Комарова: "Ми надіємося, що він нам цю проблему вирішить і допоможе. Я вірю, що поступово нам щось буде допомагати. Ми проголосували і бажаємо йому всього найкращого, щоб нам допоміг, надіємося на ваші справи".

Нагадаємо, на проміжних виборах до обласної ради, що відбулися минулої неділі кандидат від ГО "Рідне місто" набрав рекордних 5550 голосів, або 40% виборців. Андрій Білогорка не планує в обласній раді входити до складу а ні провладної фракції, а ні однієї з опозиційних.

Андрій Білогорка, депутат обласної ради: ""Я буду позафракційним депутатом. Людиною, яка має депутатський мандат, має повноваження захищати саме людей від округу №50. Я думаю, що наша ініціатива була об"єктивною і ми робили те, що потрібно людям. Дуже багато людей, які є соціально незахищеними, які неспроможні для себе зробити якісь елементарні послуги, - найголовніше завдання цієї нашої громадської платформи - це допомога таким людям".

Олександр Коркоіл. Телеканал "Чернівці".

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2013 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 539 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.