Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Телефон у маслі та сім-картка у халві
Четвер, 07 лютого 2013, 18:26
Телефон у маслі та сім-картка у халві. І не тільки. Буковинські пенетенціарники припинили чергову спробу незаконної передачі заборонених предметів до Сокирянської колонії та Чернівецького СІЗО. Крім засобів звязку були ще алкоголь та зарядний пристрій.

Мобілка "Нокіа" у пачці солі - не новинка на ринку технологій, а посилка засудженому в Сокирянській колонії. Прихований телефон пенетенціарники виявили одразу. Наступного дня подібну передачу виявили і в Чернівецькому СІЗО. Щоправда, замість солі було масло.

Микола ЛАЗЕНКО, старший інспектор відділу Державної пенетенціарної служби України в Чернівецькій області: "Співробітники Чернівецького СІЗО з продуктової передачі, яку передавав батько для свого сина, вилучили мобільний телефон «Alcatel» з сім-картою мобільного оператора «МТС». Дані заборонені предмети, обгорнуті харчовою плівкою, були ретельно замасковані. Так, мобільний телефон, винахідливий батько приховав у пачку вершкового масла іноземного виробництва, а сім – картку – в халві".

Крім телефону в маслі намагалися приховати акамуляторну батарею та зарядний пристрій. Це була інша посилка, передавала її жінка чоловікові. Крім засобів звязку пенетенціарники виявили і алкоголь. Передача із сюрпризом надійшла також до СІЗО. Серед продуктів харчування інспектори виявили літрову пляшку з-під олії, наповнену спиртом.

Микола ЛАЗЕНКО: "Матеріали скеровано до районних судів. З досвіду, більше передають мобілки, наркотики та алкоголь. Якщо наркотики - іде криманільна відповідальність. Телефони та аксесуари до них - адміністративна".

Олександр Хмель. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2013 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 459 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.