Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
На Буковині дільничі інспектори міліції роздають візитки з номерами своїх мобільних телефонів
П'ятниця, 08 лютого 2013, 18:11
На Буковині дільничі інспектори міліції роздають візитки з номерами своїх мобільних телефонів. Роблять це для того, аби громадяни при потребі мали змогу звязатися з ними та повідомити про скоєння правопорушення. Відтак, розраховують на оперативність розкриття злочину. Таке нововведення ініціювало МВС України. Наразі є вже перші результати - у одному з сіл Буковини молодик напав на літню бабусю. Та одразу ж звязалася із дільничим за номером, якого той вказав на візитці. І по гарячих слідах зловмисника затримали.

Щодня дільничий Старих Бросківців на Сторожинеччині обходить господарства, спілкується з людьми та роздає їм свої візитки.

Броніслав ГРИГОРЯК, дільничий інспектор міліції: "Вони постійно в мене є і були раніше. Завжди їх ношу з собою в папці".

Лише на цьому тижні, розповідає правоохоронець, роздрукував 15 аркушів формату А4. Лишилося лише кілька візиток.

Святослав КИШЛАР, начальник відділу ДІМ УМВС області: "На виконання доручення Мінісітра ВС України Віталія Захарченка з 18 січня проводяться дільничими заходи, повязані з відвідинами громадян під умовною назвою "Візит". Дільничі роздають громадянам свої візитні картки, де вказано контактні дані про себе, номери телефонів та графік прийому громадян."

Перші результати операції - затримання грабіжника, котрий напав на двох літніх бабусь. Роль тут відігралв саме візит і знайомство дільничого із потерпілими напередодні.

Про цей випадок Чернівецький репортер вже розповідав. Сталося пограбування у селі Костичани Новоселицького району. Жебрак просив милостиню, коли ж зясував, що бабуся, до котрої зайшов, самотня та має трохи грошей, наніс їй кілька ударів, вихопив гроші та мобільний телефон і втік. За такою ж схемою спрацював і в сусідніх Ванчиківцях. Наразі зловмисник затриманий.

Євгенія Дмитрівна та Михайло Миколайович підвезли дільничого до помешкання, де нещодавно стався розбій. Принагідно, отримали від правоохоронця візитку з контактними даними. Тепер, зізналися, буде спокійніше, бо знають, до кого звертатисяю.

Ділянка, на якій несе службу молодий дільничий - велика та гробиста. Лише у довжину по селу та невеличкому хутірку протяжність складає понад 15 кілометрів. Ширини інспектор навіть не вираовувв. Єдине, про що розповідає, бували випадки, коли не те що кіньми, а й пішки важко дістатися. На селі міліціонер знає всіх жителів. І законослухняних, і порушників. Ситуації бувають різні, розповідає правоохоронець. Та краще, аби візитки, які роздає людям, в нагоді не стали.

Олександр Хмель. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2013 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 56 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.