Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
До дня усіх закоханих у центрі іноземних мов АСАП провели святковий дійство
Понеділок, 11 лютого 2013, 18:06
До дня усіх закоханих у центрі іноземних мов АСАП провели святковий дійство, у якому дітлахи демонстрували свої знання з англійської, розігрували костюмовану сценку з казки про Білосніжку та спілкувалися з гостями з за кордону, які у свою чергу, продемонстрували, як же звучатиме зізнання у коханні на їхній рідній мові.

На заході приуроченому до Дня святого Валентина, учні молодших груп Центру іноземних мов АСАП демонстрували свої знання з англійської мови у імпрезі, де переодягнувшись у світових зірок, спілкувалися між собою. А трохи старші за віком їхні колеги розіграли сценку з відомої казки "Білосніжка" та заспівали англомовну пісеньку.

Також задля сприяння розкриттю і розвитку професійних навичок серед учнів Центр іноземних мов АСАП співпрацює з міжнародною організацією АЙСЕК. Від якої до Чернівців прибули волонтери з різних країн світу і проводять для діток різноманітні тренінги, семінари, дискусії та ігри англійською. Що дає можливість краще вивчати іноземну мову у спілкуванні.

А до Дня святого Валентина, іноземці продемонстрували учням АСАПу як звучить фраза "Я тебе кохаю" на їхній рідній мові.

Крім того, що Центр іноземних мов АСАП приймає до себе студентів з інших країн, так і нашим учням випадає можливість перебувати за кордоном за різноманітними міжнародними програмами. 16-ти річна Олена, вивчає іноземні мови в АСАПі вже близько 11-ти років, а минулого року побувала в США. Своєю поїздкою дівчина дуже задоволена. Центрі іноземних мов АСАП здебільшого працює у трьох напрямках. Таких як: перклад, дитяча школа й курси вивчення мов для дорослих. У дитячій школі навчаються від 3 до 17 років. І як показує досвід центру, чимало з вихованців своє майбутнє пов"язує також з мовами, перекладом та викладанням. Тетяна, закінчивши дитячу школу Центру АСАП, вступила до Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича на ін"яз і вже зараз мріє повернутися в АСАП, як викладач.

Загалом же Центр іноземних мов АСАП — це команда енергійних спеціалістів, котрим допомагає у справі досвід роботи в Україні і за кордоном. Ставлячи перед собою амбітні завдання педагоги намагаються створювати принципово відмінні від існуючих умови вивчення іноземної мови.

Генрієтта Беух. Телеканал "Чернівці".

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2013 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 124 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.