Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Цьогорічні снігопади зруйнували будинок на вулиці Гагаріна
Понеділок, 11 лютого 2013, 18:11
Цьогорічні снігопади зруйнували будинок на вулиці Гагаріна. Мешканці сусідніх, з аварійним будинком побоюються виходити на подвір’я оскільки тут то цегла повалиться, то веранда ще більше похилиться. Місцеві жителі вже і до ЖРЕПу звертались і до департаменту житлово – комунального господарства листи всім будинком писали проте їхню проблему досі ніхто не вирішив.

Покрівлю зняли, балки прогнили, зі стін щодня випадає цегла – таку картину за своїми вікнами спостерігають мешканці будинку на вулиці Барбюса, 5. За декілька метрів від їхніх помешкань буквально на очах розпадається аварійна будівля. Людей звідти відселили більше 10 років тому проте й після цього не придатне для проживання помешкання не знесли. А цими вихідними жителі сусіднього будинку помітили, що частина стіни нежитлового дому обвалилась прямо під їхні вікна, веранда похилилась, в середині ж розвалились всі перекриття та стіни. Мешканці сусідніх будинків на вулицю виходити побоюються, оскільки не знають в який момент на їхні голови вкотре посиплеться цегла.

Ганна Вацик, жителька будинку на вул. Барбюса,5: «На вулицю ходу в нас немає, веранда падає. Якщо це все пошкодить мені кришу, вікно, двері – хто мені це все відшкодує? На це ніхто не реагує».

В Департаменті житлово – комунального господарства міста нам розповіли, що знести аварійний будинок не мали права через те, що його частина належала громадянці котра фактично там не проживала. В грудні минулого року із власницею аварійної квартири було укладено мирову угоду і їй за частку в будинку буде виплачена компенсація.

Василь Гураль, начальник відділу обліку, розподілу,обміну та бронювання житла департаменту ЖКГ міськради: «Він дійсно моде розвалитись, тому немає сенсу його підтримувати. Він був списаний вже з балансу житлового фонду. Це вже не житло. Зараз при вирішенні питання компенсації громадянці Морару цього житла там вже є рішення виконкому знести цей будинок».

Як тільки компенсація буде виплачена, а як запевнив Василь Гураль це станеться вже протягом найближчого часу, будинок одразу знесуть.

Дар’я Товпіч. Телеканал "Чернівці".

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2013 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 149 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.