Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Більше 20-ти учасниць Буковинського клубу сучасної вишивки "Вечорниці" збираються щомісяця, щоб поділитися своїм досвідом
Вівторок, 12 лютого 2013, 17:40
Спілкування за рукоділлям. Більше 20-ти учасниць Буковинського клубу сучасної вишивки "Вечорниці" збираються щомісяця, щоб поділитися своїм досвідом та знаннями у сфері вишивання. А до дня усіх закоханих, дівчата презентували свою виставку "Вишито з любов"ю" у Чернівецькому обласному краєзнавчому музеї. Понад 150 робіт, які майстрині там продемонстрували, виконані у різноманітних техніках та різного формату, але з щирістю та добрими намірами.

Живе спілкування рукодільниць, обмін досвідом, оволодіння різними вишивальними прийомами і техніками, майстер-класи і неформальні, дружні бесіди людей, захоплених одним хоббі - усе це об’єднує учасниць Буковинського клубу сучасної вишивки “Вечорниці”, створеного у 2011 році. За ці кілька років учасниці клубу оволоділи новими знаннями, а найголовніше знайомствами. Побачивши минулого року матеріал на одному з місцевих телеканалів Тетяна Никирса загорілася бажанням ближче поспілкуватися з народними майстринями голок та полотна, і як сама запевняє, аж ніяк не пожалкувала.

На зустрічах Буковинського клубу сучасної вишивки “Вечорниці” завжди тепла, привітна, доброзичлива атмосфера. Дівчата показують свої роботи, демонструють, над чим зараз працюють, питають поради щодо підбору кольорів, тканин, ниток.

На виставці "Вишито з любов"ю" роботи майстринь, які мають різні професії та стиль життя. Та всіх їх об’єднало хобі. Це любов до вишивання. Сьогодні у клубі більше 20 учасниць, які ще донедавна навіть не були знайомі між собою. Це майстрині різного віку, які мають різні уподобання щодо технік вишивки, сюжетів, матеріалів. Наймолодшій учасниці 22 роки, найстаршій - майже 60, проте усі вишивальниці активно беруть участь в житті клубу.

Переглянути виставку можна до кінця лютого у краєзнавчому музеї. Також учасниці клубу "Вечорниці" проводять майстер-класи та зустрічі безкоштовно кожного місяця.

Генрієтта Беух. Телеканал "Чернівці".

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2013 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 112 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.