Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
В Чернівцях з"явилися газові шахраї
Вівторок, 12 лютого 2013, 19:38
В Чернівцях з"явилися газові шахраї. Як повідомили нам в ПАТ "Чернівцігаз", невідомі люди навідуються в оселі городян та обманом виманюють в тих гроші на встановлення лічильників. За словами газовиків, облікові лічильники в квартирах чернівчан встановлюються безкоштовно. Для цього лише потрібно написати необхідну заявку і за декілька тижнів, фахівці "Чернівцігазу" встановлять лічильник.

В кожну квартиру - газовий лічильник. Вже понад рік "Чернівцігаз", як й інші обласні постачальники блакитного палива, активно впроваджують державну програму з обладнання осель газовими лічильниками. Фахівці стверджують, - такі новації допоможуть підприємству ретельніше обліковувати спожитий газ, а населення спонукають вчасно сплачувати за блакитний вогник. Незважаючи на те, що послуга є безкоштовною і городянам необхідно лише звернутися до газовиків із проханням обладнати лічильник, більшість все ж таки не знає своїх прав. Цим сповна користуються різноманітні шахраї.

Віктор Горда, голова правління ПАТ "Чернівцігаз": "У нас з"явилися, так звані "помічники", які пред"являють якісь "липові" посвідчення, говорять про те, що можуть встановити лічильник, але за це їм повинні відшкодувати якусь суму".

За словами Віктора Горди, зловмисники вимагають від городян аванс в розмірі 50 гривень, а потім зникають. Газовик наголошує - някої додаткової оплати при встановленні лічильників немає. Все що потрібно, це особисто прийти в газову службу, зареєструвати заяву та дочекатися спеціалістів з "Чернівцігазу". Однак, часто споживачі, які мають повну пільгу на використання газу, та ті, хто споживає його у великих обсягах, відмовляються від лічильника. Втім, попри супротив, поставити лічильник будуть змушені всі користувачі природного газу: "Це дасть чіткість, точність вимірювання. Це великий плюс для нас, тому що робота з нашими клієнтами можлива тільки тоді, коли всі крапки над "і" вже розставлені. Ми знатимемо скільки людина спожила газу, за який обсяг має сплатити".

Також лічильник повинен вирішити іншу не менш болючу проблему, - проблему боргів. Керівник місцевого облгазу скаржиться на постійне зростання заборгованості. Найзліснішими боржниками наразі залишається населення, яке не розрахувалося із газовиками за спожите блакитне паливо на суму понад 65 мільйонів гривень. Підключення лічильника, на переконання Віктора Горди, повинно стимулювати городян вчасно розраховуватися з боргами.

Віктор Горда, голова правління ПАТ "Чернівцігаз": "В нас досить сили, досить працівників, які змушені будуть виконувати ті умови постачання та споживання газу, які викладені в угодах. Тобто, за несплату газу, ми будемо відключати споживачів, незалежно від температурного режиму".

Газовики закликають чернівчан розрахуватися з боргами до 15 лютого. В іншому випадку, для всіх злісних неплатників вентиль блакитного палива перекриють.

Олександр Коркоїл. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2013 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 277 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.