Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Для покращення якості освіти в Чернівцях провели 15 науково–практичну конференцію «Талант і елегантність»
Середа, 13 лютого 2013, 18:20
А задля покращення якості освіти в Чернівцях провели 15ту науково – практичну конференцію «Талант і елегантність». 154 педагоги протягом дня ділились досвідом роботи та доповідали про власні методи викладання.

Чернівці здавна славились тим, що тут цінують якісний рівень освіти тому для того, аби кожен викладач чи то шкільного, чи то до шкільного навчального закладу зміг збагатитись і набути нового досвіду. Любов Яворська вчителем біології працює вже понад 10 років, це вже 8ма, в її житті, науково – практична конференція, проте в статусі керівника навчального закладу перша.

Любов Яворська, директор спеціалізованої школи №22: «На таких конференціях вчителі діляться своїми знахідками майстерністю, тим, що вони несуть дітям, що дозволяє нам підвищити свою професійну майстерність. Такі конференції необхідні для того, щоб кожен хто приходе, от я як молодий керівник прийду і візьму багато чого цікавого адже починаючий керівник. Майстерність, враження, алгоритм керування школою. Т-то все те, що знадобиться мені в практиці».

На першій науково практичній конференції, 15 років тому, було представлено 4ри секції, сьогодні ж педагоги працювали за 16ма напрямами.

Василина Малишевська, начальнику управління освіти Чернівецької міської ради: «Сьогоднішня дитина вимагає від кожного педагога великої творчої майстерності. Просто мати хороші знання з предмету і може просто навіть хотіти працювати ще мало, треба бути науково підкованим, науково освідченим, впевненим у собі, це можна досягти тільки тим методом коли вчишся. Вчитися за межами досить складно і тому ми утворили таку науково – практичну конференцію, яка дозволяє педагогам розкрити себе, але й почути інших для того аби збагатити свою педагогічну майстерність».

Протягом дня близько тисячі педагогів працювали в наступних секціях: керівники, початкові класи, українська мова, література, українознавство, математика, хімія, біологія, фізика, інформатика, географія та економіка, російська, зарубіжна мова і література, іноземна мова, історія, правознавство та етика, дошкільне виховання, художньо – естетичне, вихователі ГПД, вчителі обслуговуючих видів праці, фізичної культури та технічної праці. Організатори конференції планують й надалі розширювати кількість секцій.

Дар’я Товпіч. Телеканал "Чернівці".

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2013 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 300 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.