Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Чергове затримання на митниці
Середа, 13 лютого 2013, 18:23
Чергове затримання на митниці. Цього разу в пункті пропуску "Порубне". З румунії до України двоє громадян намагалися незаконно провезти музичні інструменти. У декларації вказали, що набрали їх на 1000 євро, однак при перевірці митники зясували - вартість товару в рази більша. Відтак, запровадили митну справу.

Музичні інструменти із Румунії до України громадяни перевозили без приховування. Завчасно повернули на смугу червоного коридору. До огляду подали декларацію, в якій вказали - вартість приладдя на кожного складає до 500 євро, вага не перевищує 50 кілограм. Чоловіки зробили ставку на те, що огляд речей багато часу не займе, інспектори нічого не помітять. Ставка не зіграла.

Андрій РАВЛЮК, начальник відділу митного оформлення №2 МАПП "Порубне": "При поглибленому огляді митники знайшли документ, де вказано було реальну варітість товару. Вона склала близько 66 тисяч гривень, а не 500 євро, як це вказали у декларації. Було одразу ж порушено митну справу, складено пртокол, товар вилучили і перемістили на склад митниці".

У такий спосіб порушники намагалися уникнути сплати податків на товар. Планували зекономити близько 20-ти тисяч гривень - саме стільки приблизно потрібно було сплатити податків за апаратуру, яка перевищила дозволену норму. Натомість, залишилися без інструментів. вони зараз на складі, матеріали справи готують для передачі до суду.

Лише вартість двох синтезаторів, розповідають митники, складає біля 4-тисяч євро. А одиниць техніки, яку громадяни перевозили, нарахували понад два десятки. ТОму, коли шукали справжню накладну, вже знали - чоловіки приховують від них інформацію і порушення митних правил тут наяву. З початку року це перший такий випадок, коли предметом порушення стає музична апаратура. Загалом же, констатують на "Порубному", випадки за подібною схемою доводиться фіксувати доволі часто.

Олександр Хмель. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2013 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 97 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.