Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
"Чернівцігаз" впроваджує новітні технології
Четвер, 14 лютого 2013, 16:25
"Чернівцігаз" впроваджує новітні технології. Цього разу зміни стосуватимуться встановлення газових лічильників. За словами фахівців, - теперішні технології монтажу та підключення лічильників і газових установок затратні та громіздкі. Для того щоб встановити в квартирі лічильник, спеціалістам часто доводиться використовувати велику кількість інструментів та газовий зварювальний апарат, яким часто завдається шкоди інтер"єру та стінам оселі. Тепер же, завдяки новітній європейській технології з використанням гнучкої газової труби, монтаж лічильника та газових приладів стане набагато простішим та зручнішим, а затрата часу зменшиться вдвічі.

Незабаром газовики забудуть про таке поняття, як зварювання при встановленні облікових лічильників у квартирах. Це стане можливим завдяки впровадженню європейської технології монтажу газових труб. Як розповідають фахівці, наразі в Україні використовується технологія підключення лічильника та газових приладів за допомогою, так званої, "чорної труби". Однак, дана процедура надзвичайно складна та передбачає значну трату часу. До того ж, через необхідність використання в процесі монтажу зварювальних робіт, існує небезпека пошкодження елементів декору, пропалювання стін та підлоги. А це створює незручності для господарів квартири.

Юрій Дроботон, фахівець з впровадження ііноваційних технологій: "Наша технологія, вона набагато простіша. Для того, щоб під"єднати лічильник потрібна бригада з двох фахівців, які приїжджають на невеликому автомобілі, мають дві - три валізки з високотехнологічними інструментами. Тобто, ми маємо високу мобільність цих бригад по встановленню лічильників і ми маємо відсутність пошкоджень інтер"єру в оселі, бо газосварка не використовується. Це новий рівень обслуговування наших громадян. Це дійсно ХХІ століття".

Газовики переконані в тому, що новація себе виправдає. Адже, подібна технологія вже 15 років успішно використовуються європейцями. В Україні ж лише починають робитися перші кроки в цьому напрямку.

Сергій Козар, заст. головного інженера ПАТ "Чернівцігаз": "Відсутні зварювальні роботи, у більшості випадків будуть відсутні роботи із мастилом, практично лічильники встановлюються без використання нарізки з металевих труб за допомогою болгарки. Ми вважаємо, що так буде зручніше як для споживача, так і прискорить якість і швидкість самих монтажних робіт для встановлення лічильників газу".

Сергій Козар запевняє, що технологію із встановлення лічильників у Чернівцях активно почнуть застосовувати вже за декілька місяців. Наразі ж всі спеціалісти, які займатимуться монтажем газових приладів повинні пройти навчання та ознайомитися із специфікою роботи в нових умовах.

Олександр Коркоїл. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2013 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 141 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.