Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
"Закохані у подорожі"
Четвер, 14 лютого 2013, 16:26
Закохані у подорожі. Двоє молодих людей, які усе своє життя на перше місце ставили туризм та можливість побувати у найрізноманітніших містак як України так і закодону, за допомогою автостопу, покохали один одного саме у одній з таких подорожей. Катя та Славік, поїхали до Білорусії, просто як однодумці, а повернулися звідти як люди, які свого майбутнього не уявляють один без одного.

Ось так, з міста в місто, з країни в країну у свій вільний час подорожують двоє молодих людей Катя і Славік. Кожен з них пересування автостопом вважав найкращою можливістю побачити світ, витративши на це мінімум коштів, і познайомившись з величезною кількістю людей і їхніми традиціями та способом життя.

Катя та Славік: «В той момент, коли я вирішила їхати в Білорусію, мені абсолютно не було з ким їхати. Я знала, що якщо запропоную Славіку, то він погодиться. Я очікувала, що у нас будуть там якісь проблеми, якісь неполадки. Я дуже пережвала, але вийшло так, що знайшлась людина з якою мені комфортно. Мені здається, що в такому звичайному житті я б ніколи цього не побачила і не дізналася би».

Саме в Білорусії ця парочка зрозуміла, що вони не просто друзі. а між ними зароджується справжнє і щире почуття кохання.

Катя та Славік: «Це в Білорусії було, місто Мір, ми ночували на одному даху, весь час я думав,що Катя це просто друг, попутник , але там я зрозумів, що це та людина з якою я б хотів жити і бути завжди.  Нам подорожувати вдвох комфортно це дуже рідко коли перебуваєш в екстремальних ситуаціях ти себе ведеш абсолютно спокійно, бо ти впевнений у цій людині».

Катя та Славік свої дні народження, зазвичай святкують в дорозі. Влітку по дорозі до Білоруського міста Бобруйськ, святкували 19-ти річчя Каті.

А вже в Єгипті свій 24-ий день народження відмічав Славік. Загалом же, закохані запевняють, що далеко від дому, рідних та друзів святкувати будь-які свята набагато цікавіше і приємніше, адже немає лишнього фарсу та не щирих вітань, як кажуть, для галочки.

Катя та Славік: «Це якраз було в машині я їхав на передньому сидінні, а Катя на задньому, я повернувся і сказав:"Катя, з днем народження!". А вже в Єгипті ми святкували день народження Славіка. Після того, як повернулися з Каїру, ми були дуже втомлені, я теж сказала:"Славік, з днем народження».

В січнчі цим двом підвернулася можливість потрапити до Єгипту, звичайно вже не автостопом, адже він заборонений у цій країні, але за ціною однієї горящої путівки на двох. У момент їхнього перебування у Каїрі там якраз в самому розпалі була революція. Молоь розповідає, що те що вони там побачили і пережили назавжди залишиться у їхній пам"яті. Саме з Єгипту, Катя і Славік привезли чимало фотографій, та ось такий наіцональний інструмент цієї країни.

У свої подорожі закохані обов"язково беруть фотоаппарат, щоб потім привезти світлини, на яких зображено найпотаємніші моменти, які відбуваються в тому чи іншому місті і звичайно ж передати частинку того, що вони побачили іншим людям.

Катя та Славік: «Ми любимо фотографувати і через силу фографії ми намагаємося передати людям ці бажання до подорожей, до цих емоцій які би ніколи не переживем переглядаючи інфу в інтернеті чи якусь відеозйомку».

Вже більше як пів року Катя і Славік зустрічаються, нещодавно розпочали жити разом. Катя ходить до університету, а Славік на роботу, але при першій же можливості, будь то канікули, чи то вихідні вони збирають свої наплічники і направляються в інші міста. В найблищих планах цих закоханих туристіів - подорож автостопом до Грузії. А поки вони бережуть індивідуалізм та бажання один одного, і цінують кожну хвилинку проведену разом.

Генрієтта Беух. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2013 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 119 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.