Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
місяць кількість пацієнтів дитячого кардіоонкогематологічного відділення в обласній лікарні збільшилась з 5 до 13
Четвер, 14 лютого 2013, 17:38
За останній місяць кількість пацієнтів дитячого кардіоонкогематологічного відділення в обласній лікарні збільшилась з 5 до 13. Вісім випадків, з яких більшість - пухлини органів центральної нервової системи, потребують значних коштів для лікування. Більшу частину медикаментів купує благодійний фонд "Подаруй дитині життя", але одного тільки медикаментозного лікування замало. Дитина повинна перебороти біль, блювоту, слабкість, не здаватися і не падати духом, не втрачати жагу до життя. Для того, щоб розважити маленьких мужніх пацієнтів, у відділенні на день усіх закоханих влаштували справжнє свято - з клоунами, мильними бульбашками і подарунками.

Усі дітки - в масках, хтось у матусі на руках, хтось - із крапельницею. Та вже перший фокус з кульками викликав непевні оплески, а другий - сміх та аплодисменти. Пацієнти онколікарні із задоволенням брали участь у конкурсах, хоча дитяча програма була дещо спрощеною. Клоунів Бім-Бома і Гудвіна малеча зустріла спочатку не дуже радісно: "Трохи упрщенно, тому що дітки не можуть так рухатись, танцювати, стрибати. Ми старались з ними полегше, не навантажувати іграми".

Петрик Андрійчук прийшов на виставу, тримаючи в одній руці - маму, а в другій - крапельницю. Та це не завадило йому плескати в долоньки і сміятися разом з усіма. Найбільше йому сподобались конкурси, а фокуси з кульками хоче показати родичам.

Діагноз хлопчика - лімфома черевної порожнини, на щастя, хворобу виявили вчасно. Петрові залишилося пройти тільки один курс хіміотерапії, він мріє повернутися до школи. На жаль, за останній місяць відділення кардіоонкогематології поповнилося новими пацієнтами. Лікарі кажуть, хвороби запущені.

Михайло Гнатюк, головний лікар кардіоонкогемптологічного відділення: "Збільшується кількість занедбаних випадків, бо багато дітей доглядають не батькі, а родичі, бабусі або дідусі. Звичайно, що це велика проблема- за дітьми повинні дивитися мама, батько. Не хватає уваги. Якщо б обстежили, дивились за ними, тоді можна було б лікувати, і прогноз був би зовсім другий".

Свято для дітей влаштував благодійний фонд "Подаруй дитині життя". Після виступу клоунів дітки отримали подарунки, де були солодощі, іграшки, розмальовки та конструктори. Гарний настрій - це запорука вдалого лікування" - переконаний президент фонду Людвиг Федорович. Але і ліки потрібні.

Леопольд Федорович, президент БФ: "Подаруй дитині життя. За весь цей період часу ми не відмовили ні одній дитині. Я можу вам більше сказати, ми допомогли іншим дітям, які хворіли на інші хвороби. Жодного разу фонд жодній дитинів не відмовив".

Рознісши подарунки по палатах, маленькі пацієнти онкогематології зібралися у їдальні. Тут для них накрили солодкий стіл з печивом, тістечками, чаєм і цукерками. А завтра в театрі імені Ольги Кобилянської відбудеться благодійний концерт.

Надія Величко. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2013 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 548 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.