Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Як боротися з вогнем - повинні знати рятувальники
Четвер, 14 лютого 2013, 18:40
Як боротися з вогнем - повинні знати рятувальники. Як його уникнути - це мають знати діти. Міненесники продовжують відвідувати школи, де розповідають основні правила пожежної безпеки та на практиці знайомлять із засобами для гасіння пожеж. Профілактичну роботу серед учнів слід проводити постійно, адже саме дитячі пустощі часто призводять до біди і трагічних наслідків, аналізують в територіальному управлінні МНС. Відтак, наступний наш матеріал від буковинських рятувальників про їхню зустріч із школярами у центральній міській дитячій бібліотеці.

"Це потрібно знати всім - і дорослим, і малим" - гасло заняття, яке провели у центральній міській дитячій бібліотеці еменесівці повністю підтримали школярі. На зустріч завітали чотирикласники. Діти довели - про пожежну безпеку добре знають.

У два етапи міненесники нагадали основні правила. Спочатку, показали відеоролик про те, за скільки хвилин оже згорти нееличка кімната, коли в ній виникне вогонь. Опісля продемонстрували вогнегасник в дії. Для цього змоделювали невелику пожежу.Погасити полумя дозволили і школярам. Такі бесіди для учнів ндзвичайно корисні, відзначилипедагоги, їх забагато ніколи не буває.

Такі заходи проводять по всіх навчальних закладах краю,причому роблять це періодично, аби дти не забували цих правил т постійно памятали як діяти в тій чи іншій ситуації.

Олександр Хмель. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2013 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 131 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.