Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Ніхто не забутий, ніщо не забуте
Четвер, 14 лютого 2013, 18:42
Ніхто не забутий, ніщо не забуте. На Буковині воїни-афганці вшанували память своїх побратимів - тих, хто загинув на війні, та тих, кого вже не стало після повернення з гарячої точки. Розпочалося все з панахиди, яку відспівали у Свято-Миколаївській церкві. Далі розійшлися по міських кладовищах, аби на могили поставити вінки.

На Руському кладовищі спочиває вісім учасників бойових дій в Афганістані. Щороку до їхніх могил навідуються побратими. З тривогою пригадують ті часи, коли в юному віці довелося нести службу під свист ворожих куль. Кладуть вінки.

Афганістан ці чоловіки побачили дитячими очима. Більшості тоді виповнилося лише 18. Ніхто з них не знав, чим обернеться ця війна в подальшому, та кожен був готовий до найгіршого.

Перед тим, як поставити вінки до могил побртимів, воїни-афганці взяли участь у поминальній панахиді. Усього на війні в Афганістані побувало 160 тисяч українців. полягло 3660. Серед них були і буковинці.Події юності, коли домівкою стали чужі гори, а не батьківська хата, афганці не можуть забути дотепер.

Після панахиди ветерани розійшлися по кладовищах. Побратими поховані у різних місцях. Кремезні чоловіки зізналися - своїх вони ніколи не забудуть. Головне, аби їх памятали молоді покоління.

Олександр Хмель. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2013 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 95 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.