Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Крига нарешті скресла!
Четвер, 14 лютого 2013, 18:47
Крига нарешті скресла. В понеділок в Чернівецькому репортері вийшов сюжет про те, що жителі сусідніх з будинком №2, що по вулиці Гагаріна, помешкань побоюються виходити на подвір’я бо на них з аварійної споруди валиться цегла та цілі шматки стін, створюючи реальну небезпеку для життя. Наступного ж дня на будинку з’явилось оголошення з попередженням від Жрепу. Сьогодні там розпочалися роботи по демонтажу аварійного будинку.

Погодні умови прискорили руйнування аварійного будинку №2 на вулиці Гагаріна. Нагадаємо, що людей з будівлі відселили більше 10 років тому, проте й після цього непридатну для проживання споруду не знесли. А вже минулого тижня будинок почав буквально розсипатися загрожуючи життю та здоров’ю мешканців сусідніх будинків, які і звернулись до нас на початку тижня. Наступного ж дня, після виходу нашого сюжету про проблему жителів вулиці Гагаріна та Барбюса на аварійному будинку з’явились попередження від ЖРЕПу про небезпеку, а саму будівлю підперли дерев’яними опорами.

Галина, жителька будинку №3 на вул. Барбюса: «В Вівторок уже прийшов начальник МНС і там ще заступники були 3є людей, оцінили це все і з вчорашнього дня почався вже демонтаж будинку. Обіцяють, що протягом 3х тижнів але все залежить від фінансування, як їх будуть фінансувати так і будуть його вивозити ну аварійну цю частину яка загрожує нам вони пообіцяли, що приберуть».

На демонтаж будинку планують виділити майже 150 тис грн. Мешканцям же рекомендували на час робіт відселитись, до родичів та близьких, проте не у всіх є така можливість, а виїдждати до переселенського фонду люди відмовляються. І оскільки жителі даних квартир не мають іншого шляху для того, щоб потрапити в квартири і змушені ходити біля споруди що руйнується, тому дано доручення і підрядним організаціям, і проектному інституту передбачити захисний каркас, аби під час розборки аварійної споруди на мешканців не впала ані штукарка, ані цегла.

Віктор Мельничук, голова Першотравневої у місті ради: «Зібрали ми комісію, мешканці звернулись, т-що там обвалилася частина будинку, ми зібрали комісію з техногенної безпеки і прийняли рішення щодо термінового розбору даного будинку. у вівторок відбулось засідання міськвиконкому, я проінформував на засіданні про технічний стан будівлі, ми зараз надали всі документи на чергове засідання сесії МР, щодо виділення коштів».

Загалом аварійну частину будинку обіцяють розібрати за місяць, а на повний демонтаж споруди піде трохи більше часу.

Дар’я Товпіч. Телеканал "Чернівці".

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2013 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 145 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.