Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
У Чернівецькій філії Міжрегіональніої академії управління отримали дипломи 25 спеціалістів з правознавства
П'ятниця, 15 лютого 2013, 18:09
У Чернівецькій філії Міжрегіональніої академії управління отримали дипломи 25 спеціалістів з правознавства. 19 бакалаврів і 12 спеціалістів - такий цьогорічний врожай дипломантів Чернівецької філії Міжрегіональної академії управління персоналом. Для декого ця освіта - вже друга, випускники розповідають, що прийти за джодатковими знаннями їх змусив ритм часу.

Новенькі дипломи директор Чернівецької філії роздає поіменно, кожному випускнику дає напутнє слово. Більшість хлопців та дівчат вже працюють, оскільки навчальний заклад дбає про працевлаштування своїх вихованців.

Олександра Поляк, директор Чернівецької філії МАУП: "Якщо брати до уваги конкретно випускників МАУП, які в Чернівцях працюють, то в нас є і судді, і в прокуратурі, і в силових відділах міліції. Тобто, діапазон працевлаштування великий, але цей діапазон залежить також від ерудиції людини, які закінчила навчальний заклад".

Крім дипломів державного зразка у МАУПі видають також міжнародні дипломи. Вони дійсні у багатьох країнах, і це також є вирішальним фактором для тих, кому потрібні не лише знання, а й їхнє документальне підтвердження. Саме тому набір у МАУП здійснюється протягом усього року.

Ірина Антонюк, в.о. завкафедрою правознавства: "Наші двері завжди відкриті, ми запрошуємо на навчання до себе. Думаю, зі зміною обстановки в нас буде дуже багато бажаючих, і ми їх запрошуємо".

Чернівецька філія МАУП створена у 1999 році, за роки існування тут біло видано більше півтори тисячі дипломів із напрямків: «Правознавство», «Менеджмент організацій», «Економіка і підприємництво», «Практична психологія», «Адміністративний менеджмент».

Надія Величко.  Телеканал "Чернівці".

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2013 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 402 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.