Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
І знову - 5000 свічок, і знову - найбільше серце Чернівців
П'ятниця, 15 лютого 2013, 19:13
І знову - 5000 свічок, і знову - найбільше серце Чернівців. Цьогоріч організатори акції адміністрація ТРЦ "Депо" не ставили за мету встановлення рекордів, головним завданням були романтика і дотримання традиції святкування Дня святого Валентина. Вечір прикрасили численними майстер-класами, танцями та конкурсами. Будь-якою мовою, але романтика переповнювала повітря. Поки на вулиці розкладали свічки у формі велетенського серця, в самому торговельному центрі проводили безліч розваг. На другому поверсі тривали майстеркласи, робили валентинки з валяної вовни, розписували пам'ятні дошки. Більшість відвідувачів майстеркласів - дівчатка, тож їхні сувеніри були призначені не тільки коханим.

Марина Кушим адміністратор ТРЦ "ДЕПО": "На наше свято приходять перш за все закохані пари, ви бачите, в нас багато дітей, діти своїми руками виготовляють валентинки для мам або для сестри, навіть буде проходити майстер-клас для нашого міста. Буде флеш-моб про кохання, тема - кохання".

На першому поверсі біля фонтану тривали різноманітні конкурси. Пари-добровольці називали один одного пестливими словами, танцювали різноманітні танці з перепонами і, звичайно ж, зізнавалися один одному в коханні. Більшість із них прийшла до ТРЦ "ДЕПО", бо, кажуть, тут святА завжди веселі.

Для багатьох пар день святого Валентина - традиція, минулорічне Велетенське серце багатьом припало до душі: "Було красиво, запалювали серце. Рекорд України, здається встановили. Було красиво. Я б хотів щоб ми з нею якомога більше проводили тут вільного часу".

Виступ учасника шоу "Танцюють усі" Павла Берника по-справжньому захоплював дух. Незважаючи на лютий-місяць, майже невагомий танцюрист із партнеркою відтворили у танці усі елементи кохання - радість, трагізм та жагу пристрасті. Після майстер-класу під їхнім керівництвом усі присутні вийшли на майданчик перед ТРЦ "ДЕПО", тут якраз закінчували запалювати останні свічки. Жовті, зелені, червоні та помаранчеві вогники миготіли простонеба, а флешмоб від студії МУВ ОН став лебединою піснею свята.

Несподіванкою свята стали численні повітряні ліхтарики у вигляді сердець, їх запускали і до, і під час, і після урочистого запалення усіх 5 000 свічечок. Серце - це символ великих почуттів, які обов'язково повинні бути в житті кожної людини - вважають учасники свята.

Підбиваючи підсумки акції, хочеться сказати - серце Чернівців живе та гаряче.

Надія Величко. Телеканал "Чернівці".

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2013 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 145 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.