Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
До Чернівців з’їхались церковні хори всіх храмів української греко – католицької церкви Буковини
П'ятниця, 15 лютого 2013, 19:15
До Чернівців з’їхались церковні хори всіх храмів української греко – католицької церкви Буковини. В Соборі Успіння Пресвятої Богородиці відбувся перший фестиваль “Розколяда”, яким чернівецькі віряни завершили цикл Різдвяних колядок та щедрівок.

В Соборі Успіня Пресвятої Богородиці української греко – католицької церкви протягом дня колядки у виконанні церковних хорів. Фестиваль «Розколяда» в Чернвціх відбувається вперше, проте як запевняють організатори – сподіваються, що це стане доброю, чернівецькою традицією.

Валерій Сиротюк, настоятель Чернівецького собору Успіння Пресвятої Богородиці УГКЦ: «Ми сьогодні прийшли і приходимо до чудотворної ікони для того, щоб ще раз всі могли заколядувати і побажати один одному, як кажуть у нас на Буковині, щоб ми нарік дочекали цієї святої коляди. Це вперше ми робимо роз коляду під куполом Собору Успення присвятої Богородиці. Ми запросили наші парафіяльні громади, парафіяльні братства, ми запросили церковні хори хось відгукнувся, а хтось сказав, що буде готуватись до другого».

Першим на невелику церковну сцену вийшов хор Собору Успіння Пресвятої Богородиці.

Після відкриття фестивалю із власним виконанням колядок та щедрівок на сцену вийшли церковні хори всіх храмів української греко – католицької церкви Буковини. Під час «Розколяди» проведився збір пожертв і згідно висновків членів журі, церковна таца перейшла до рук тієї громади, котра найкраще показала дух української коляди.

Дар’яТовпіч. Телеканал "Чернівці".

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2013 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 120 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.