Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Чергову акцію на підтримку комунальних книгарень влаштували молоді музиканти Буковини біля "Букіністу"
П'ятниця, 15 лютого 2013, 18:17
Чергову акцію на підтримку комунальних книгарень влаштували молоді музиканти Буковини біля "Букіністу". Ні зимова погода, ні проблеми з апаратурою не зупинило їх втілити в життя свою ідею. Поки музичні виконавці розважали перехожих, екс-директор букіністичної книгарні Марина Лібанова збирала кошти на майбуній календар з світлинами чернівецьких журналістів, які напередодні фотографувалися у її книгарні, як знак зафіксовангої миті у такому "Букіністі", яким його пам"ятатиме більша частина людей.

Прямо на вулиці, перед відчиненими дверима в "Букініст" один за одним свою творчість презентували учасники з різноманітних буковинських гуртів. Зрозуміло, що їхнього повного складу тут бути не могло, адже вулиця і електронний подовжувач підключений до мережі в книгарні не може витримати усіх інструментів, які потрібні нашим гуртам, але такою невеличкою імпровізацією вони намагалися звернути увагу перехожих до тієї ситуації, яка склалася навколо комунальних книгарень.

А кілька тижнів тому більше 30-ти журналістів нашого міста провели акцію у цій же книгарні, де кожен з присутніх обрав собі свій ракурс і сфодографувався задля майбутнього календаря. Співоргарнізатори запевняють, що це була така собі підпільна акція, яка розвивалася у соц мережах, а вже на наступному тижні її плоди, тобто сам календар журналісти презентуватимуть на загал.

Нагадаємо, Марина Лібанова, екс-директор "Букіністу" була звільнена з посади директора книгарні в грудні минулого року рішенням сесії обласної ради. Лібанова з таким рішенням не погодилася і подала до суду, справу програла і залишилася без роботи. До вже не своєї книгарні все таки досі приходить.

Марина Львівна, запевняє, що вже готова йти на мирні переговвори з представниками обласної ради, але головною її метою таки залишається, щоб книгарня "Букініст" не входила

Генрієтта Беух. Телеканал "Чернівці".

 

Коментарі 

 
0 #1 15.02.2013 18:53
Пацани ! Дивіться,що-б біля вас не впав хтось з міліціянтів. Бо будете відповідати за всією міццю закону. І за погони,і за гудзики,і за папір туалетний...
Як що вже шановний Матвій військовий,офіц ер,-став поліцейським провокатором.то від професійних бандюків чекайте професійної підлоти!!!
Цитувати
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2013 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 467 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.