Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
В Чернівцях вшанували учасників бойових дій в Афганістані та воїнів інтернаціоналістів
П'ятниця, 15 лютого 2013, 19:22
В Чернівцях вшанували учасників бойових дій в Афганістані та воїнів інтернаціоналістів. З нагоди 24ї річниці виведення радянських військ з Афганістану в місті відбулось покладання квітів до пам’ятнику воїнам афганцям, а також вручали ордери на квартири.

Згадати ті нелегкі часи війни в Афганістані, а також вшанувати пам’ять загиблих під час бойових дій до пам’ятника Афганцям прийшли свідки тієї нелегкої війни. Серед них був і Ярослав Семенюк. В Афганістан чоловік потрапив у 1982 році, його призначили старшиною окремого батальйону авіаційно – технічного забезпечення, в командуванні у нього було 111 солдат і Ярослав пишається тим, що всі його підлеглі додому повернулись живими та неушкодженими.

Ярослав Семенюк, учасник бойових дій в Афганістані: «Приємно, що молодь бачить, слухає нас, ми їм теж розказуємо і я вже повторяюсь але нам історію треба читати але її не повторяти, т-що це велика біль для сімей, для родин, для батьків, навіть для наших онуків, які дивляться фотографії і для них це страшно. Війна це страшне».

Біля пам’ятника афганцям провели літургію по загиблим на війні в Афганістані після чого учасники бойових дій, родичі загиблих, небайдужі чернівчани та представники влади поклали квіти до пам’ятника.

Михайло Папієв, голова Чернівецької ОДА: «Це є герої і це є українські воїни і вони мають бути під піклуванням української держави, під соціальним захистом українських законів і саме тому присутність тут і органів державної влади, і органів місцевого самоврядування, і самих ветеранів ще раз підкреслює те, що ми цілеспрямовано будемо працювати і над соціальним захистом воїнів, н6ад соціальним захистом вдів загиблих, дітей».

Після покладання квітів біля пам’ятника Афганцям урочистості продовжились в Чернівецькій філармонії: «З нагоди свята представники міської та обласної та міської влади учасникам бойових дій в Афганістані вручили подяки, а також ордера на квартири».

Віталій Михайлішин, секретар Чернівецької міської ради: «До цієї річниці будуть вручатись 3 ордери на квартири, позавчора в нас був круглий стіл в МР з міською організацією ветеранів афганців. Був підписаний меморандум, він виконується на сьогоднішній день».

Серед тих, хто отримав квартиру був і Віктор Остафійчук. На чергу чоловік став 7 років тому і от нарешті отримав довгоочікуваний подарунок – житло.

Віктор Остафійчк, учасник бойових дій в Афганістані: «Сім років Довелось почекати поки я отримаю цю радісну вістку от то, що виділили мені квартиру. Я з такою радістю на душі. Ну от вся така радість, яка залишається зараз ще».

Після вручення ордерів на квартири та подяк для всіх присутній відбувся святковий концерт.

Дар’яТовпіч. Телеканал "Чернівці".

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2013 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 116 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.