Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Хочеш, не хочеш, а в яму потрапиш
Понеділок, 18 лютого 2013, 16:02
Хочеш, не хочеш, а в яму потрапиш. Жителі будинку №8, що на вулиці Богомольця, стали випадковими жертвами роботи комунальників. У підвалі будинку працівники ЖРЕПу №5 викопали півметрову яму для ремонтних робіт на водогоні, і як вони запевняють, попередили про це мешканців. Проте, майже ніхто з мешканців про таку пастку в підвалі, де до дого ж було відключене світло, не знав. Відтак, 3-е мешканців таки впали у яму.

Темний підвал, відключений від світла, залізна брама, а одразу ж за нею … півметрова яма в яку вже потрапило троє мешканців будинку.

Володимир Семенович, мешканець будинку №8, що по вулиці Богомольця розповідає - недільного дня вирішив піти до підвалу за банкою огірків, а замість солінь, отримав травму руки.

Володимир Макаров, мешканець вулиці Богомольця: «открыл решётку и пошёл вперед и упал в волчью яму. Ну вы понимаете в чем дело и к стати говоря я просто не понимаю таких вещей, я упал и так получилось что травмировал руку об стену, об железяки разные. Ну я просто не мог даже подозревать. Я понимаю что надо проводить работы, всегда они будут делаться. Но! Ну так нельзя же быть таким, извините меня, пофигистом, что наплевать абсолютно на тех людей, что там живут».

Після того, як Володимир Семенович потрапив у пастку комунальників чоловік власноруч написав об’яву про небезпеку для того аби більше ніхто не постраждав від такої недбалості робітників, а ми в свою чергу вирішили запитати у начальника ЖРЕПу №5 чому в підвалі будинку №8, що на вулиці Богомольця яму й досі не закопали. На що, начальник комунальної установи нам відповів.

Одразу ж після нашої розмови із начальником ЖРЕПу №5 на місце падіння мешканців будинку №8 розібратись відправили майстра поточного ремонту на що він, разом із сантехніком в один голос нас запевняли, що мешканців попередили і об’яву на браму підвалу повісили, проте об’яву, написану ними, знайти вони й самі не змогли.

Сергій Ткач, майстер поточного ремонту, ЖРЕП №5: «Як не попередили? Люди були ознайомлені. Наші робітники розкопали цю яму, уронили тут утєчку, це нашими робітниками було виконано».

Завершити ремонтні роботи і разом з тим яму закопати пообіцяли вже до кінця цього тижня, а доти доки проводитимуть заміну мереж мешканці для того аби дістатись власного підвалу змушені будуть перестрибувати розкопку.

Дар’яТовпіч. Телеканал "Чернівці".

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2013 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 544 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.