Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
У Чернівецькій облдержадміністрації заявляють про відкритість та прозорість влади
Понеділок, 18 лютого 2013, 18:46
У Чернівецькій облдержадміністрації заявляють про відкритість та прозорість влади. До того ж, кожен буковинець має можливість зателефонувати на "пряму губернаторську лінію" та особисто задати питання керівнику обласної виконавчої влади. Про це повідомляють у відділі роботи зі зверненнями громадян та доступу до публічної інформації ОДА. Як запевняють чиновники, значна частина питань, порушених у клопотаннях буковинців, вирішується одразу в робочому порядку.

У Папієва запевняють, що звернень до найвищих владних кабінетів у 2012-му році поменшало. Чиновники це пояснюють дієвістю місцевих держслужбовців, які здатні вирішити проблеми громадян майже одразу та без додаткових звернень вище.

Олександр Тіщенко, нач. відділу роботи зі зверненнями громадян та доступу до публічної інформації: "Це є непоганий показник. Може свідчити про авторитет влади і про те, що громадяни, їх проблеми вирішуються на місцевому рівні. І не має потреби звертатися в інші інстанції для захисту своїх прав".

Щоправда, за дослідженнями соціологів, набагато гірша ситуація із доступністю та прозорістю місцевих владників. Згідно з моніторингом Центру політичних студій та аналітики, Чернівецька ОДА та Миколаївська міськрада очолили список найзакритіших органів місцевої влади в Україні. Вони отримали перше місце в номінації "Таємна бюрократія". Натомість у самій облдержадміністрації запевняють, що вони відкриті, а моніторинг центру базується на недостовірних цифрах. Втім, журналісти "Чернівецького репортера" мали змогу особисто переконатися у закритості деяких владних кабінетів в стінах ОДА. На прохання чернівчанина, який поскаржився на діяльність одного з високопосадовців, ми прийшли на засідання спеціальної комісії, яка мала розглянути скаргу. Незважаючи на те, що засідання комісії відбувалося безпосередньо у відділі зі звернення громадян, ні пресу, ні скаржника всередину не впустили. Начальник відділу Олександр Тищенко пояснив це закритістю службового розслідування.

По закінченні роботи комісії нам коментарів також не наддали: "Зрозумійте мене, зараз вже закінчується робочий день. Тому я хочу донести до вас.... Робоча група вивчила звернення, вислухала ВСІ СТОРОНИ і (показує звернення). Це є одна сторона".

Однак, другу сторону робоча група так і не вислухала, адже а ні чернівчанина, а ні пресу всередину так і не впустили. Слід зауважити, що весь цей час, високопосадовець із ОДА через якого, власне, і зібралася комісія, перебував в кабінеті та брав участь в обговоренні скарги. На брифінгу Олександр Тіщенко подібну поведінку пояснив тим, що це було не засідання комісії, а лише спецгрупи.

Олександр Тіщенко: "Якщо робоча група збирається з такого питання, до прикладу, десь хтось, третя особа поскаржилася на якогось чиновника, то збирається робоча група з метою перевірки того факту. Це назвем службовим розслідуванням".

Однак, чому на численні скарги чернівчанина, в ОДА зібралася не комісія, що передбачено законодавством, а лише робоча група, на яку другу сторону не запросили, пан Тіщенко так і не пояснив. Натомість чиновник запевнив, що закон "Про доступ до публічної інформації" виконується в повному обсязі.

Олександр Коркоїл. Телеканал «Чернівці».

 

Коментарі 

 
0 #10 22.02.2013 13:07
так подай до суду "тем самым нарушив мои Права трёх законов Украины про информацию и Цивільний Кодекс, а также несколько статтей международных пактов ратифицированны х парламентом Украины. Уже могу подать на него в суд!!!" а ще краще звернись до Гагського трибуналу + камери для самопіару візьми може тоді нарешті тобі дадуть 15000 гриваків посадовці на лікування Трипака!
9. Ася

0
Єто Ггавно пишет себя КРАСНЫМ тут, а кстати на сйте ТРК написано грамотно без имен, тут он вписал имена (отредактировал ) и при этом оствил "Олександр Коркоїл. Телеканал «Чернівці»" викривляет ШТОПАНЫЙ гниет из середины!

Просто памаранчевый провокатор, с душком сифилиса и ГГовна!

Віж же самозакохане ГГівняшка "підіймають мій рейтинг, мою популярність, мій авторитет " типова поведінка ЛАТЕНТНОГО хронічного венерика якій крі Сіфона за життя нічого не добився.Правдолюб (мужелюб!).
Цитувати
 
 
0 #9 20.02.2013 11:46
...Шановні,що стосується Гекова, то диму без вогню не буває.

Чому ж тоді не вказали прізвище заявника?...
Цитувати
 
 
0 #8 20.02.2013 01:12
Хочите йому допомогти купіть ліків і від голови теж!
Цитувати
 
 
0 #7 20.02.2013 00:42
брехло! журналіст ТРК пише без твого имені та імені посадовця и підписуєтья а ти себе піариш на букінфо і нібито на сайті ТРК є про тебе а там нема але всеодно підписуєш Коркоїлом!!! Забрехався ХРОН! + троль коментівський!
Цитувати
 
 
+1 #6 20.02.2013 00:35
ОБЕРЕЖНО!
Геков Все життя налаштовував музику на танцях, відомий поколінню 80-х,як «штопаний» оскільки багато його партнерів (чоловіків!) після «спілкування з ним» хворіли на венерологічні хвороби. Після бурхливої молодості так і не обвівся сім’єю. Перший раз не повірила, що це мій хронічний хворий на Сифіліс, але вирішила писати. Всі лікарі Шкір-венерологічного диспансерна (ОШВД) ховались його, кричав, погрожував що права порушуєм, вимагав дорогих імпортних ліків безкоштовно по-закону! Один раз колезі проштрихнув ногу зараженою голкою із своєю кров’ю, мовляв «почувствуй как болеть за государственный счет!», але ми швидко рану обробили і колега не заразився, та хто компенсує йому нервів? Відслідковую активність хронічно хворого, знаючи його підлість та бажання грошей, для лікування не заздрю чиновничкам.
Раджу бути обережними пан ГГ повний Г (хронічний!).
Цитувати
 
 
0 #5 19.02.2013 23:54
Цитую До Редактора!!:
Ваш Хворий ГГ на всіх коментах Букінфо викривляє інформацію та підписується Олександр Коркоїл. Телеканал «Чернівці».
Дивітся в кометах про Гриценка від 19.02.13
bukinfo.com.ua/.../...


Г.Геков пишет на "БукИнфо" под своим именем. При этом ссылается на этот репортаж и ничего не искажает.
Цитувати
 
 
0 #4 19.02.2013 23:34
Ваш Хворий ГГ на всіх коментах Букінфо викривляє інформацію та підписується Олександр Коркоїл. Телеканал «Чернівці».
Дивітся в кометах про Гриценка від 19.02.13
bukinfo.com.ua/.../...
Цитувати
 
 
0 #3 19.02.2013 23:20
Цитую Наталі:
Цікавий факт того, що дійсно не вказується імені заявника. Можливо тому, що негарно буде,якщо хтось дізнається, що телеканал аппелює "фактами" психічно-неадекватної людини....Браво чернівецьким ЗМІ!)


наталі! А у вас, что есть медицинское заключение на Геннадия Грекова? Или вы просто бла-бла-бла.
Цитувати
 
 
0 #2 19.02.2013 17:41
Цікавий факт того, що дійсно не вказується імені заявника. Можливо тому, що негарно буде,якщо хтось дізнається, що телеканал аппелює "фактами" психічно-неадекватної людини....Браво чернівецьким ЗМІ!)
Цитувати
 
 
0 #1 19.02.2013 14:08
Большое спасибо за правду и поддержку!

Почему не указали мою фамилию. Мне, в отличии власти, скрывать нечего.
Я за полную открытость и реально действующие в нашей стране Правовые нормы!
Цитувати
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2013 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 112 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.