Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Забетонований каналізаційний колодязь і декілька років без належного водовідведення
Понеділок, 18 лютого 2013, 19:57
Забетонований каналізаційний колодязь і декілька років без належного водовідведення – наслідок сусідських конфліктів. Не дозволили провести через сусідське подвір’я водопровід – привід зацементувати їм колодязь через який прокладанні мережі. Після років боротьби за каналізацію вулиці Корастишевській в міській раді вкотре вирішували долю недоброзичливого сусіда - чи то штраф з нього стягнути, чи то не продовжувати договір оренди земельної ділянки.

На вулиці Коростишевській вже декілька років триває справжня сусідська війна. Все почалось коли мешканець одного з будинків вулиці захотів під’єднатися до загального водопроводу проклавши водопровідну трубу через подвір’я сусідів. Сусіди відмовили йому. Тоді чоловік, бажаючи помститися, забетонував загальний колодязь через який проходили каналізаційні мережі. Свій вчинок він пояснив тим, що колодязь знаходиться на його території. Попри численні комісії та рішення різних інстанцій щодо незаконності такого вчинку, чоловік воліє їх рішення ігнорувати, а сусіди потерпають від відсутності належного водовідведення.

-  Навряд чи він самий щось зробить, якщо водоканал або то залізниця прийде й примусово почистить мені здається він заб’є знову. Значить треба його наказувать так, щоб другий раз йому не поважно було туди лізти»

-  «Підуть таїння снігів і це все знову потече до нас. Він не зважає ні на кого, ні на сусідів, на людей він не зважає нічого».

Члени комісії цього разу були налаштовані рішуче оскільки й самі вже не перший рік намагаються вирішити сусідські проблеми на вулиці Коростишевській. На засідання запросили і пана Щуріна, який власне і забетонував колодязь, проте, як розповіли члени комісії, землевласник замість вирішення проблеми поїхав на гірськолижний курорт.

Сергій Погорений, начальник виробничо-технічного відділу комунального обслуговування та благоустрою департаменту ЖКГ міста: «Всі вже плачуть від тої діяльності, шкідливої діяльності громадянина Щуріна. На сьогодні зрушень з цього питання, наскільки я знаю гне має».

Олена Калмикова, голова комісії: «Людина абсолютно нехтує міською владою, думкою своїх співмешканців і всіляку неповагу проявляє так що ми будемо намагатись поставити його на місце. Як був той колодязь забитий так він забитий і стоїть, як була там небезпечна санепідеміологічна ситуація так вона й досі залишається, поки морози туда-сюда, а зараз почнеться весна, відлига ми не знаємо, що там буде».

Через тривалість і нагальність проблеми у справу втрутилась і Львівська залізниця, на земельній ділянці якої і знаходиться будинок пана Щуріна,свою пропозицію вирішення питання вони запропонують до кінця лютого, а допоки розбиратиметься у цій справі керівництво водоканалу.

Володимир Андрущак, начальник КП «Чернівціводоканал»: «Щодо несанкціонованого підключення – його будинок обстежено, він не підключений до наших мереж тому там все виконано нормально. Згідно тех. умов, які йому надані зрозуміло, що стоїть виконання санстанція якщо погодить автономні очисні то виконають технічні умови, якщо не погодять то ми підключати незаконно воду не будемо і погоджувати проектну документацію не будемо».

Оскільки пан Щурін на засідання не з’явився члени комісії чекатимуть на рішення керівництва Львівської залізниці, а також вкотре звертатимуться до прокуратури для того аби хоча би ті розібрались з сусідським свавіллям.

Дар’я Товпіч. Телеканал "Чернівці".

 

Коментарі 

 
+3 #4 20.04.2013 20:32
А чи не бажає Олена поставити його (кан. колод.) на місце, бо він по фазі трохи зсунувся? За його неповагу до міської влади може потрібно його трошки бетонним розчином закріпити, по самий люк, щоб він ненароком не поїхав до сусіднього подвір’я? І чи варто було забивати дурь у свій дебільник задля вирішення своїх власних піарних проблем? Медицина згідно Конституції України –безкоштовна!
Цитувати
 
 
+2 #3 19.04.2013 16:13
Спочатку мешканцям будинку №16, що по вул. Коростишівській у м.Чернівці, необхідно легалізувати безхозну каналізаційну трубу (на яку нема жодного офіційного документа) та передати її на баланс МКП «Чернівціводока нал», а вже потім можна буде комісійно обнюхувати каналізаційні колодязі, що відносяться до цієї каналізаційної труби. Хоч кожен день. Аби звичка не з’явилась.
Цитувати
 
 
+2 #2 19.04.2013 16:11
Специфічний неприємний запах, що тримається у подвір’ї, натякає на те, що члени спеціально створеної комісії “інспектували” його вже більше десятка разів і до неї долучились ще двоє представників «Львівської залізниці». А комісія тим часом “продовжила роботу” і вирішила більше ні з ким не ділитись дуррю «Товчи Піч».
Цитувати
 
 
+5 #1 17.04.2013 16:56
Туда-сюда, і почалася весна. Туда-сюда і тала вода з будинковолод.№16 через канал. колодязь буд№16 (він же і ливневий) по таємній трубі потрапляла у вигрібну яму. Туда-сюда і сусіди з буд№18 підкидують у яму біопрепарат «Водограй». Туда-сюда і шкідливий член комісії вже плаче (мабуть, від шкідливої діяльності комісіі). Відлига зійшла. Час “інспектувати” колодязь! Чи комісія рішуче чєкае на нову партію дупочисалок ?
Цитувати
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2013 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 94 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.