Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
У палаці урочистих подій провели обряд подружжю, яке відсвяткувало 50-ту річницю спільного життя
Вівторок, 19 лютого 2013, 17:25
Сивочолі наречені. У палаці урочистих подій провели обряд подружжю, яке відсвяткувало 50-ту річницю спільного життя. Золоте весілля не обійшлося без вальсу, келихів з шампанським та солодким поцілунком, як і півстоліття тому. Познайомилися Сергій Дмитрович та Ганна Михайлівна у 62-му році на Львівщині. Там ювіляр проходив військову службу. Зустрічалися недовго – дуже швидко побралися. Життя не було таким, про яке кажуть – прожити, не поле перейти, розповіло подружжя.

Сергій КОНЄВ, святкує Золоте весілля: «Всяке було, були різні моменти – і добро, і зло, і голод, і холод. Різні періоди були в житті. Але всі наші негаразди і для мене, і для неї були однаковими».

Сергій Дмитрович – військовий. Служив у багатьох країнах. Загальний стаж – 52 роки. Має два десятки різних медалей, серед яких дві «За бойові заслуги». Дружиною чоловіка, який пов’язав життя із армією, бути нелегко, зізналася ювілярка.

Ганна КОНЄВА святкує Золоте весілля: «Чекала з навчань. Було так, що його по два місяці вдома не було. А потім він приїжджав, раділа. Кріпила любов нас і діти. І так дотепер. Є онуки, радіємотакому щастю на старість».

Батьками Конєви стали через рік після одруження – у них народився син. Саме поява дитини, розповідають ювіляри, зміцнив сім’ю. Згодом було ще одне поповнення – народилася донька. Дітей ювіляри поставили на ноги, дочекалися онуків та навіть правнучки.

 

Олександр Хмель. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2013 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 73 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.