Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
В Чернівцях, для всіх охочих, не зважаючи на вік та стать провели безкоштовний майстер-клас із бісероплетіння
Вівторок, 19 лютого 2013, 17:29
Починати вчитись ніколи не пізно. В Чернівцях, для всіх охочих, не зважаючи на вік та стать провели безкоштовний майстер-клас із бісероплетіння. Для того аби пізнати ази цього мистецтва достатньо було мати із собою лише нитку, голку та бісер.

 

Для Ольги це вже другий майстер клас, до цього жінка ніколи не займалась бісероплетінням проте цього разу вирішила спробувати щось нове і як запевнила Надія Остапченко, майстер з бісероплетіння, в Ольги не погано виходить.

Ольга, учениця: «В газете увидела объявление и решила попробовать. Ну это только первая робота, ну это время надо что бы научится».

Мисткиня, Надія Остапченко, в Чернівцях проводить вже 4й за ліком майстер клас. На її уроки щоразу приходять учні різного віку, від школярів до пенсіонерів. До того ж окрім жінок, навчитись бісероплетінню бажають і чоловіки. Майстер з бісероплетіння, Надія Остапченко розповідає, що на перших уроках своїм учням розповідала історію мистецтва та показувала нескладні елементи.

Надія Остапченко, майстер з бісероплетіння в народному стилі: «Я проводжу уроки які б були цікаві всім хто бажає навчитися робити вироби в народному стилі, відновити ремесло яке колись забули і у нас цілі такі щоби навчитися і знали, щоб вміли собі зробити річ яка пригодиться і будуть використовувати її, носити залюбки».

По завершенні безкоштовних курсів з бісероплетіння найкращі роботи учнів Надії Остапченко будуть представлені на виставці виробів із бісеру.

Дар’я Товпіч. Телеканал "Чернівці".

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2013 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 58 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.