Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Сніг з чернівецьких вулиць частково зійшов і показав хто, де і як дороги ремонтував
Вівторок, 19 лютого 2013, 19:25
Сніг з чернівецьких вулиць частково зійшов і показав хто, де і як дороги ремонтував. Одвічна проблема нашого міста – дорожнє покриття знову буковинцям нагадала про себе. Від ямкового ремонту, який ще восени проводили в місті, майже нічого не залишилось, разом зі снігом розтанув і асфальт.

 

Яма на ямі, саме так чернівецькі водії описують міські дороги. Дорожні латки, які комунальники називають ямковим ремонтом, сходять разом зі снігом. На деяких автомобілях починають з’являтись написи на кшталт «Я не п’яний, я ями об’їжджаю», а комунальники судяться з недобросовісними підрядними організаціями, які вічний, в лапках, асфальт кладуть, а тим часом чернівецькі водії машини після наших вулиць ремонтують.

Марина, автомобіліст: «Ужасно, просто ужасно, нет слов, это просто дороги не «пpидатні до життя». Возмущению просто нет предела такое, ощущение как будто мы живем в первобытном обществе, правда. Это просто позор».

Микола, таксист: «Катастрофа, це не дороги. Це яма на ямі».

Цього року на ремонт чернівецьких доріг в міському бюджеті запланували 50 мільйонів гривень, порівняно із минулим на 8 менше. Проте у 2012 планували 58 мільйонів, а отримали 43. Яку суму на ремонт доріг перерахують цього річ в департаменті житлово – комунального господарства прогнозувати не беруться.

Ярослав Кушнірик, начальник управління комунального господарства Чернівців: «Що буде до кінця року ми вже побачимо. Пріоритет по фінансуванню буде приділятись тим об’єктам, які вже розпочаті і які потрібно завершувати. Тільки буде будівельний сезон ми розпочнемо поточний ремонт. Крім того, на тих ділянках де до весни дороги просто можуть не дотягнути, є такі ділянки, наприклад вулиця Винниченка частина від миру до залізничного переїзду то вже розпочали роботи, там вже машина для зимового ремонту».

Загалом у 2013му році в Чернівцях планують завершити ремонт вулиці Каспрука, Боярка, провулку Ентузіастів, продовжать, проте планують завершити у 2014, вулицю Богдана Хмельницького. Крім того із субвенції держбюджету профінансують ремонт вулиці Коцюбинського, Хотинських комсомольців, частково ремонтуватимуть Главки, Стефюка та Нахімова. В департаменті житлово – комунального господарства планують також привести до ладу гравійні дороги по яких їздить громадській транспорт, зокрема це вулиця Мукачівська, Сокирянська та по можливості Вижницька.

Дар’я Товпіч. Телеканал "Чернівці".

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2013 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 116 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.