Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Близько 40-ка тисяч гривень зібрали на вечірці-аукціоні влаштованій благодійним фондом допомоги дітям, хворим на рак та лейкемію
Середа, 20 лютого 2013, 17:59
Близько 40-ка тисяч гривень зібрали на вечірці-аукціоні влаштованій благодійним фондом допомоги дітям, хворим на рак та лейкемію "Подаруй дитині життя". Майже за шість років завдяки цьому фонду допомогу отримали 89 буковинських сімей, в яких діткам встановили невтішний діагноз онко захворювання. Цього року благодійники віддавали за представлений на аукціоні лот чималі суми, все це заради того, щоб дати надію за щасливе життя буковинським діткам, яких спіткала біда.

З початку року кількість пацієнтів дитячого кардіоонкогематологічного відділення в обласній дитячій лікарні збільшилась з 5 до 13. Вісім випадків, з яких більшість - пухлини органів центральної нервової системи, потребують значних коштів для лікування. Значну частину медикаментів купує благодійний фонд "Подаруй дитині життя".

Франс Федорович, засновник Чернівецького обласного фонду "Подаруй дитині життя": «Навесні буде рівно 6 років, як фонд засновано і за цей час, він має дуже багато постійних клієнтів, постійних друзів і те, що Фонду вдалося врятувати 89 дітей з різних куточків нашої області, я рахую, що це досить позитивний результат».

Мати семирічного Максимка розповідає, що близько року тому її синочку встановили невтішний діагноз - гострий лейкоз. До того хлопчика батьки готували до школи, а хвороба замість веселих шкільних днів, нових друзів та знань, привела його до похмурих лікарняних палат й хіміотерапії. Зараз, завдяки допомозі від фонду "Подаруй дитині життя" Максимчик почуває себе краще та вже знаходиться дома, де продовжує своє лікування та займається з вчителями і показує рівень знань, аж ніяк не гірший аніж його майбутні однокласники.

Олена Пилипко, мати хлопчика хворого на лейкемію: «Перші два тижні були сльози, розпач, відчай, я навіть незнаю, як це можна передати, але потім, дякуючи нашим лікарям, береш себе в руки і починаєш лікувати дитину, бо без мами, без підтримки дитина сама не може справитись. Низький всім уклін за турботу, за співчуття, навіть за те, що приходили і висловлювали на словах, подяка їм велика».

Загалом на аукціон виставили 23 лоти, представлених з різноманітнмих приватних колекцій буковинських митців, партнерів фонду з Києва та інших міст України. Першим з запропонованих лотів була картина польського художника представленого Родиною Кольпінга в місті Чернівці, що входить в регіональну спілку "В справах Кольпінга". ЇЇ стартова ціна була 500 гривень, а віддали її за 3600 гривень.

Пан Михайло розповідає, що участь у такому благодійному аукціоні бере не вперше, адже розуміє, що купуючи таким чином якусь річ - хоч трішечки допомагає онкохворим дітям. Цього разу взяв із собою дочку, щоб показати молодому поколінню приклад і продовжити таким чином таку благодійну справу у своїй сім"ї.

Михайло та Анастасія, учасники благодійного аукціону: «С нашей стороны самое главное помочь детям, это будет радость родителям, это вызывает улыбку у детей. А дочка впервые, но я считаю, что молодежь должна продолжать такие начинания как благотворительность».

Кошти, які були зібрані на аукціоні під час торгів, а також ті, які впродовж вечірки кожен бажаючий міг вкинути до спеціальної скриньки, підуть на закупівлю обладнання та ліків в кардіоонкогематологічне відділення Чернівецької обласної дитячої лікарні.

Михайло Гнатюк, завідувач кардіоонкогематологічним відділенням Чернівецької обласної дитячої клінічної лікарні: «Хіміотерапію можна призначити, а от вивести після неї людину надзвичайно важко. Коли є сучасні антибіотики, сучасна апаратура, то це стає набагато легше. Завдяки таким акціям, я думаю, що в нашій області будуть прекрасні лабораторії і ми зможемо багато робити і спасемо не одне життя».

Впродовж усього вечора для присутрніх на аукціоні виступали різноманітні виконавці, завітав і спеціальний гість - народний артист України - Іво Бобул.

Генрієтта Беух. Телеканал "Чернівці".

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2013 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 21 22 23 24
25 26 27 28      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 594 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.