Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Майбутні соціальні працівники Франції приїхали на Буковину для того, щоб ознайомитись та запозичити досвід нашої країни
Четвер, 21 лютого 2013, 18:26
Майбутні соціальні працівники Франції приїхали на Буковину для того, щоб ознайомитись та запозичити досвід нашої країни. 37 вихованців ліцею Сан-Жозе, що в невеличкому місті Марвежаль, протягом трьох днів їздили до Банченського монастиря, Хотинського дитячого будинку-інтернату і багатодітних родин нашої області. Наприкінці візиту вони зібралися в Ратуші для того, щоб поділитися враженнями від побаченого.

Майбутні соціальні працівники приїхали у Чернівці на запрошення 3-ї гімназії. Цей навчальний заклад спеціалізується на вивченні французької мови, втім, обмін студентами - не лише їхня постійна традиція.

Олександр Паскар, заступник Чернівецького міського голови: "Приблизно кожна гімназія, кожний ліцей має по 1-2 таких обмінах на рік. Навівть є такий ліцей, чиї діти постійно їздять до Канади".

На Батьківщині французькі підлітки опановують фах соціальних працівників, саме тому тут, на Буковині, їм було надзвичайно цікаво познайомитися з нашими традиціями і методами виховання дітей. Відвідавши Банченський монастир, який славиться своєю матеріальною базою, і один з дитячих закладів на Хотинщині, який живе на бюджетні кошти, студенти зробили власні висновки про життя соціально незахищених категорій в Україні.

Едуард Ребйо, студент: "У вас дуже красиве місто, але життя надзвичайно різне. Є високий рівень, а є надзвичайно низький. Дуже разюча різниця".

Французькі школярі задоволені досвідом, який отримали на Україні, українські ж тінейджери також не почуваються обділеними. Протягом усього часу перебування іноземні гості жили в родинах гімназистів. Тож у і ті, і ті мали чудову нагоду підтягнути розмовну французьку і вивчити базову українську.

Надія Величко. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2013 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 22 23 24
25 26 27 28      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 567 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.