Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Модернізація насосних станцій та мереж залишатиметься пріоритетом у роботі "Водоканалу" в поточному році
Четвер, 21 лютого 2013, 18:28
Модернізація насосних станцій та мереж залишатиметься пріоритетом у роботі "Водоканалу" в поточному році. На цьому наголосив начальник підприємства Володимир Андрущак. Окрім того, комунальник окреслив і ряд інших завдань, які водоканалівці вирішуватимуть у 2013-му році. Це і завершення робіт по вулицях Хмельницького та Каспрука, і початок реконструкції мереж у Садгірському районі, а також налагодження контактів та взаємодії з європейськими інвесторами та партнерами.

Першочергово у 2013 році водоканалівці планують завершити ремонт мереж по вулицях Хмельницького та Каспрука, розпочатий ще рік тому. Володимир Андрущак переконаний, що проблем із водопостачанням в центральній частині міста більше не виникне, а всі аварійні ділянки модернізують.

Володимир Андрущак, начальник КП "Чернівціводоканал": "Треба виробити ту оптимізацію роботи, щоби подавати тільки необхідну кількість води і тим обладнанням, яке оптимально для цього підходить, щоб зменшити енергоспоживання".

Над вирішенням питання економії, "Водоканал" активно співпрацює із німецьким партнерами. За словами комунальників, - представників німецького банку Чернівці зацікавили тим, що тут водопостачання забезпечують два незалежних джерела: Дністер та Прут, чого немає в інших містах України. Разом із інвесторами місцеві фахівці розробляють програму по оптимізації роботи підприємства та зниженню енергозатрат: "Всі ці заходи дадуть змогу зекономити як кошти, так ми зменшимо енергоспоживання при тій кількості яка є, і виробимо найбільш ефективну стратегію розвитку нашого підприємства".

2012-й рік запам"ятається водоканалівцям і завершенням робіт по модернізації систем та обладнання насосних станцій Митків та Шубранець. На черзі - реконструкція та розбудова мереж найвіддаленіших районів міста.

Володимир Андрущак: "Буде особливо звернута увага на Садгірський район, тому що там у нас продовжиться будівництво другої насосної станції "Очерет", що дасть можливість збільшити отримання води Садгорою".

Серед пріоритетів "Чернівціводоканалу" - продовження обладнання абонентів обліковими лічильниками. Це не лише покращить контроль над витратами, але й попередить накопичення значних сум боргу. Нагадаємо, місяць тому, Чернівці ризикували залишитися без води, через відключення за борги комунального підприємства енергетичною компанією ПАТ "Обленерго". Однак, після спільних переговорів місцевої влади, комунальників та енергетиків компромісу вдалося досягти. "Водоканал" сплатив частину боргу, і зобов"язався надалі справніше виконувати зобов"язання та вчасно розраховуватися за спожиту електроенергію.

Олександр Коркоїл. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2013 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 22 23 24
25 26 27 28      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 575 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.