Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Чи увійдуть буковинці до Книги рекордів України?
П'ятниця, 22 лютого 2013, 18:38
Чи увійдуть буковинці до Книги рекордів України? Намагатимуться його встановити 24 лютого у Сонячній долині. Робитимуть це на лижах та сноутюбах. Планують організуувати наймасовіший одночасний гірськолижний спуск та найбільший "сноутюб-поїзд". До цьогот навіть репетицію спеціальну провели, щоправда взяли в ній участь не українці, а французи. Найбільший сноутюб-поїзд - так називається рекорд Буковини, якого вже встановили у Сонячній долин. Зробили це гості з Франції. Йдеться про французьких студентів, які завітали на Буковину за програмою обміну. Отримавши у подарунок від комплексу годину безкоштовного катання на сноутюбах, у заключному спуску французи спустилися на рекордному для Буковини сноутюб-«поїзді» (35 сноутюбо-місць).

Після рекорду Буковини організатори заходу - а це обласний центр "Спорт для всіх" - готуються до насутпного рекорду - цього разу України. Акція відбудеться у неділю, 24 лютого. Рекорд встановлюватимуть вже не французи, а буковинці. Крім найбільшого сноутюб-поїзду влаштують і наймасовіший одночасний спуск на лижах У ньому очікують понад півтисячі учасників, а рекордний сноутюб-«поїзд» утворять не менше 50-ти любителів активного зимового відпочинку.

Бажаючі долучитися до рекордної акції, які не мають власного транспорту, можуть добратися до «Сонячної долини» на мікроавтобусі комплексу, який щодня підбирає клієнтів комплексу о 7:45 на розі вулиці Головна і проспекту Незалежності, а також на кінцевій зупинці тролейбусів і маршруток по вул. Руській о 8-ій ранку.

Олександр Хмель. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2013 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 23 24
25 26 27 28      

Langate

Молодий Буковинець

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 223 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.