Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Переможці другого етапу всеукраїнського конкурсу "Вчитель року" будуть отримувати щомісячну стипендію
П'ятниця, 22 лютого 2013, 18:41
Переможці другого етапу всеукраїнського конкурсу "Вчитель року" будуть отримувати щомісячну стипендію. Щоправда, тільки у Чернівецькій області і тільки починаючи з цього року. З такою ініціативою виступили очільники обласної адміністрації спільно з департаментом освіти, а оголосили її на урочистому підбитті підсумків другого етапу.

У цьогорічному конкурсі брали участь викладачі французької та російської мов, фізики, інформатики та музичного мистецтва. Кожний з 52 педагогів-учасників проводив виїзний експрес-урок. На відміну від попередніх конкурсів цьогоріч свої аудиторії для їхнього проведення надали також навчальні заклади сільської місцевості. Втім, це була не єдина новація.

Михайло Бауер, директор Департаменту освіти, науки, молоді та спорту: "Ми з кожним роком ускладнюємо конкурс "Вчитель року". Якщо в попередні роки уроки проводили вибірково, то у цьому році всі без винятку провели експрес-урок".

Крім дипломів переможців педагоги, які зайняли 1,2 та 3 місця будуть отримувати щомісячну грошову стипендію - за І місце 300 гривень, за ІІ - 200, за ІІІ - 100 гривень.

Михайло Папієв, голова Чернівецької облдержадміністрації: "Хоча недостатні ці суми, але вже позитив в тому, що ми розпочали. Це важка праця, і не тільки вчителя, ми маємо винагороджувати і не тільки преміями".

У всеукраїнському етапі візьмуть участь з Чернівців викладачі французької мови Мельник Любов Михайлівна, російської мови - Жуковська Еліна Миколаївна та інформатики - Романчук Тетяна. Вижниччину представлятиме викладач фізики Ігор Миколайович Мерещук, а Кіцманщину - вчитель музики Юрій Орлецький. Усі вони зараз активно готуються до участі у останньому етапі, область допомагає, чим може. Переможці кажуть, участь у конкурсі корисна і цікава.

Любов Мельник, переможниця обласного етапу "Вчитель року" у номінації "французька мова":  "Не зважаючи на те, що педагогічний стаж немаленький, конкурс став своєрідною перевіркою моїх практичних знань в процесі роботи" 00:48 )

Еліна Жуковська, переможниця обласного етапу "Вчитель року" у номінації "російська мова": "Конкурс дает возможность откріться творчески, откріть новіе творческие способности и применить их. Єто достаточно интересно".

Конкурс "Вчитель року" проводять вже 17 рік поспіль, протягом його існування у Чернівецькій області було 7 переможців на всеукраїнському рівні з різних дисциплін.

Надія Величко. Телеканал "Чернівці".

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2013 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 23 24
25 26 27 28      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 278 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.