Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Знаємо, пам’ятаємо, шануємо. В Чернівцях відбулись урочистості до Дня захисника вітчизни
П'ятниця, 22 лютого 2013, 18:47
Знаємо, пам’ятаємо, шануємо. В Чернівцях відбулись урочистості до Дня захисника вітчизни, яке відзначатимуть 23-го лютого. Свято встановлене в СРСР в 1922 р. як «День Червоної Армії і Флоту». Після розпаду радянського союзу Указом другого Президента України у 1999 р 23 лютого офіційно святкують «День захисника Вітчизни».

Під звуки військового оркестру та міського шуму на Соборній площі міста представники міської, обласної влади та громадськість краю поклавши квіти до пам’ятника «Воїнам визволителям» вшанували тих, хто захищав кордони держави.

Михайло Папієв, голова Чернівецької ОДА: «Перш за все, в цей день хотів би привернути увагу ветеранам ВВВ, до учасників бойових дій на територіях інших держав, до воїнів афганців і взагалі до військовослужбовців збройних сил України стосовно їх грошового забезпечення, забезпечення житлом, щоб ми крім того, що відзначили цей день як день захисника вітчизни ще й віддали шану тим людям завдяки яким ми живемо в незалежній Україні».

Після покладання квітів до пам’ятника «Воїнам – визволителям» святкові заходи продовжились у центральному палаці культури.

На урочистості завітав і Олексій Килинич, який побачив очі війни одразу після 6го класу, коли записався в партизанський загін, який очолював його класний керівник. По завершенні війни чоловік присвятив своє життя службі у військово – морському флоті. Відтоді кожне 23 лютого для Олексій Килинича найбільше свято.

Олексій Килинич, ветеран ВВВ: «Ми збираємось колективом нашим, т-що я являюся членом ради ветеранів воєнної організації №18 і ми колективно збираємось в ресторані і відмітимо це все діло».

Під час урочистостей представники обласної та крайової влади нагородили присутніх на святі ветеранів краю медалями, подяками та грошовими винагородами.

Віталій Михайлішин, секретар Чернівецької міської влади: «Хочу привітати всіх чоловіків, всіх тих, хто якщо не дай бог потрібно, я впевнений що цього не потрібно буде, буде захищати нашу державу т-що це свято – «День захисника вітчизни».

Дар’я Товпіч. Телеканал "Чернівці".

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2013 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 23 24
25 26 27 28      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 278 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.