Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Перегони взимку. Великий ризик, неймовірний адреналін та запал боротьби
Понеділок, 25 лютого 2013, 16:09
Перегони взимку. Великий ризик, неймовірний адреналін та запал боротьби. У Чернівцях мотокросмени вшанували память своїх колег та відзначили чоловіче свято - День захисника Вітчизни. Зібралися на всім відомій мототрасі, не зважаючи на вітер та сніг під ногами організували перегони. За кілька днів до змагань заявку подало знно більше учасників. Організатори розповіли, до Чернівців мали приїхати й колеги з сусідніх областей. Погодні умови внесли свої коректви, відтак на мототрасі зійшлося всього з десяток мотогонщиків.

Сніг - не болото. Тут також є свої вимоги та особливості, як правильно прибокати двоколісного з двигуном, аби не вта\ратити на пооротах час та не зійти з дистанції дростроково. Спортсмени від таких перегонів бли просто у захваті.

Зимові перегони саме той момент, коли можна перевірити власні сили і можливості, відзначили учасники. Тепер вони знають, над чим треба ще попрацювати, оскільки не все иходило на снігу, та що поміняти, аби у подальшому результати були кращими. Тим більше, що вже у травні Буковина прийматиме Чемпіонат світу. До нас приїдуть мотогонщики із за-кордону. Англійці, бельгійці, французи і не тільки. Пртнером змагань будуть відомі всім багаторазові чемпіони - голландці.

загалом після зими стан рси - задовільний, відзначили організатори. До травня залишається лише деякі підготовчі роботи провести.

Олександр Хмель. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2013 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
26 27 28      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 470 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.