Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
В Чернівцях звітували про роботу освітян
Понеділок, 25 лютого 2013, 16:12
В Чернівцях звітували про роботу освітян. Директор департаменту освіти та науки, молоді і спорту області під час прес-конференції розповів про зміни у системі освіти, реалізацію запланованих освітянських програм та темпи реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання.

Чернівецька область займає 5те місце по Україні за кількістю переможців в державних олімпіадах і все це завдяки новаціям в освітній галузі краю, запевняє директор департаменту освіти та науки, молоді і спорту області . Утворення Буковинської обласної академії наук як незалежного структурного підрозділу, який навчає більше 1,5 тис дітей, створення інтернет олімпіад, відкриття першого в області навчально – реабілітаційного центру №1, де поряд із навчанням діти із особливими потребами проходять реабілітацію, відкриття багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей сільської місцевості і це все не повний перелік змін, які відбулись в обласній галузі освіти протягом останніх 2х років.

Михайло Бауер, директор департаменту освіти та науки, молоді і спорту області: «Нещодавно відбулася перевірка державної інспекції, це досить солідний орган перевіряючий із Києва, який визнав чимало позитивних речей в роботі нашого департаменту. Ну перш за все це проведення крайових зборів, державна інспекція вважає, що це доцільно запровадити в усій державі, а вона тільки в нас є. ми створили єдиний в Україні Моніторинговий центр».

Також під час прес – конференції не оминули і питання захворюваності учнів шкіл та відвідуваність ними уроків на що Михайло Бауер відповів, що учні уроки відвідують і карантин в області, поки що, запроваджувати не збираються, натомість в департаменті протягом року намагатимуться забезпечити всі буковинські школи медичним персоналом.

Михайло Бауер, директор департаменту освіти та науки, молоді і спорту області: «Нам необхідно ввести негайно, одномоментно 350 ставок медсестер в закладах освіти, це дуже багато але ми зараз виконуємо. З 1 квітня думаю, що більшість закладів забезпечимо медичними сестрами і таким чином медичний супровід буде існувати в закладах освіти».

Що ж до підготовки до проведення Зовнішнього незалежного оцінювання то, Михайло Йозефович запевнив, що наразі зареєстровано близько 50 % учнів, а центри реєстрації працюватимуть не лише в будні, але й у вихідні.

Дар’я Товпіч. Телеканал "Чернівці".

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2013 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
26 27 28      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 490 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.