Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Французька допомога українській лікарні
Понеділок, 25 лютого 2013, 17:51
Французька допомога українській лікарні. 26 ліжок, які у Франції списали, в Чернівцях ще роками слугуватимуть пацієнтам. Привезли їх представники благодійної організації "Вертикаль", про це Чернівецький репортер кілька місяців тому вже повідомляв. А тепер до обласної клінічної лікарні , де встановили ці французькі ліжка, навідалася і президент асоціації, котра надала таку допомогу. Ось так виглядає одна з палат у відділенні теракальної хірургії обласної клінічної ліарні До цього тут були мйже руїни, пигадують лікарі. Руку допомоги постягнула благодійниця із Франції. Через місцеву організацію "Вертикаль" не лише кошти на ремонт відшукала, а й з ліжками допомогла.

Усього лікарня отримала з Франції 26 таких ліжок. Вага одного - 60-70 кілограмів. Вартість - 5 тисяч євро. Ті, які тут стояли раніше, медики взагалі не беруться порівнювати. Кажуть, те що у Франції вже списано, у нас слугуватиме ще не одне десятиліття.

Французи готові допомагати нам і надалі. Як співпрацюватимуть - обговорювали у кабінеті головного лікаря. Єдина проблма, з якою довелося зіткнутися при попередньому транспортуванні ліжок - транспорт для перевезення інвентаря.

А ще донині не вирішено питання із приміщенням, в якому можна складувати отриману допомогу від французів. На стадії переговорів вартість оренди одного з підвалів лікарні. Сторони узгоджують ціну.

Олександр Хмель. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2013 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
26 27 28      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 493 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.