Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
На вистави квитки можна бронювати в інтернеті
Вівторок, 26 лютого 2013, 19:52
На вистави Чернівецького академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Ольги Кобилянської, починаючи з березня квитки можна бронювати на його офіційному сайті в інтернеті. Молодий хлопець, шанувальник нашого театру розробив спеціальну систему он-лайн бронювання. Завдяки ній кожен бажаючий сидячи на роботі чи просто дома перед комп"ютером може замовити собі квиток на будь-яку виставу, а перед її початком розрахувавшись забрати його в касі.

Системи он-лайн бронювання квитків існують чи не в кожному театрі нашої країни, та й закордону також. В Чернівцях, досі такої можливості не було. Для того, щоб надати таку послугу своєму глядачеві працівники театрів витрачають чимало коштів, адже вартість такої системи не одна тисяча доларів. Чернівецькому театру імені Ольги Кобилянської пощастило, адже молодий шанувальник розробив її абсолютно безкоштовно, як подарунок у подяку за чудові та повчальні вистави.

Наталія Павлюк, головний бухгалтер театру: «Ми сподіваємося, що реалізується цей проект позитивно, надіємося на те, що глядач, який немає часу, щоб прийти у касу зможе скористатися цією послугою. Великих затрат нам це не принесло, у нас є хлопчина, який сам зініціював і це зробив безкоштовно і ми на це погодилися».

Студент 4-го курсу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, факультету комп"ютерних наук, вперше потрапив до нашого театру ще коли навчався в одинадцятому класі, згодом же вже на 1-му курсі університету почав постійно відвідувати наш Храм Мельпомени та став справжнім шанувальником та поціновувачем театрального мистецтва. Як розповідає Євген, ідея щодо створення такої системи он-лайн бронювання квитків у нього виникла давно, але разом із своїми одногрупниками над нею він почав працювати у вересні минулого року, і вже зараз система готова.

Євгеній Семенов, автор і розробник системи онлайн-бронювання квитків: «Починалося ця система, як проект в університеті. Це була командна робота, але нажаль з команди зараз залишився лише я. Така ідея була доволі давно, але ось нарешті знайшовся час, щоб були можливості, досвід певний. Зустріли розуміння від керівництва театру і так створили таку систему».

Витрати на таку систему, як вже зазначала головний бухгалтер театру, не великі, але все таки є. В касу провели інтернет та купили комп"юторне обладнання. А що найголовніше безпосередньо працювати з системою має Ніна Леонівна Карпенко, касир театру ще з 1978 року. Жінці було складновато опанувати інтернет мережу, та систему, але завдяки хорошому вчителю, такому як Євген та власному бажанню полегшити глядачу купівлю квитків, Ніна Леонтівна впоралася.

Ніна Карпенко, касир театру: «Не завжди ж може людина таки дійсно прийти і взяти квиток, в звязку з транспортом, з такою погодою, та й з роботою у людей не завжди виходить, а так людина впевнена, вона замовила квиток і я чекаю до приходу її. Так, що це набагато краще буде для глядача».

Однією з акцій, яку проведуть для користувачів системи он-лайн бронювання буде "Супер квиток". Кожен, хто бронюватиме квитки на ту чи іншу виставу зможе взяти участь у розіграші безкоштовного квитка.

Наталка Федорович, завліт театру: «Один з цих всіх квитків буде виграшний, тобто людина зможе прийти і ми їй скажемо, комп"ютор визначить, що квиток є виграшний і вам не потрібно за нього платити гроші. От такою акцією ми хочемо залучити наших глядачів».

Загалом же березень, для нашого театру є дуже насиченим та відповідальним місяцем. 27 березня відзначають міжнародний день театру, саме на початку весни свій 5 ювілей святкує вистава "Солодка Даруся", а унікальна постановка про Івана Миколайчука "Тисяча снопів вітру", вистава, що збирала повні зали під час гастролей у Львові, Херсоні та Миколаєві, саме в березні вперше у цьому році повернеться на сцену нашого театру. А ще й відтепер наперед забронювати квитки на ці та інші вистави можнана й в інтернеті, до того ж зробити це можуть не тільки чернівчани, а й глядачі з інших міст.

Генрієтта Беух. Телеканал "Чернівці".

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2013 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 27 28      

Langate

Молодий Буковинець

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 250 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.