Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Чернівецькі активісти виступили проти ув’язнення політиків – опозиціонерів
Вівторок, 26 лютого 2013, 19:55
Чернівецькі активісти виступили проти ув’язнення політиків – опозиціонерів. Понад 100 буковинців зібрались на Центральній площі міста для того аби виголосити власну позицію щодо останніх політичних подій в нашій країні.  Чернівчани вимагали звільнити їх від кайданів. Представники опозиційних сил краю та не байдужі городяни зібрали аби висловити власний протест щодо ув’язнення Юлії Тимошенко та інших українських опозиційних політиків.

Микола Вишневський, координатор проекту: «Сьогодні я гадаю, що молоді люди більше скажуть про це, поскільки ми, старше покоління хотіли би зробити, ми хотіли би для майбутнього нашої країни, а його немає і молодь сьогодні скаже про це».

Під час флеш-мобу учасники акції вдягнули на себе символічні кайдани в знак то, що зараз, на їх думку, такі кайдани вдягнуті на кожного українця.

- «Ми вийшли щоби протестувати проти сьогоднішньої влади і ми вимагаємо змін від них але змін на краще а не гноблення українського народу».

- «Зараз в країні цілковитий хаос, по перше незаконно затримані політв’язні, які там незаконно утримуються і т-то країна повністю погружена в хаос і розруху».

Після того, як всі учасники акції вдягнули на себе кайдани вони з Центральної площі рушили до стін облдержадміністрації де зняли кайдани і кинули на сходи будинку з левами.

Дар’я Товпіч. Телеканал "Чернівці".

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2013 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 27 28      

Langate

Молодий Буковинець

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 206 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.